საქართველოს პირველი არხი

ის, რაც გვაერთიანებს

 

პროგრამა
კვ 22/11
ორ 23/11
სამ 24/11
ოთხ 25/11
ხუთ 26/11
პარ 27/11
შაბ 28/11
კვ 29/11
ორ 30/11
სამ 01/12
ოთხ 02/12
ხუთ 03/12
პარ 04/12
შაბ 05/12
კვ 06/12
09:00
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

10:00
პრინცი ჰიმელბლაუ და ფერია ლუპინა (U)

ზღაპარი

11:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:20
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ფერმა

გადაცემა შედგება რამდენიმე რუბრიკისგან: „ფერმა ფერმაში“, „არტიშოკი“, „გაიგე მეტი“.

16:00
გამბიტი (U)

კომედია. რეჟისორი - რ. ნიმი. როლებში - შ. მაკლეინი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:00
ჩვენი საქართველო

ვასილ მაღლაფერიძის საავტორო პროექტი

19:30
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

,,არტე“დოკუმენტური ფილმი

19:55
ექსპონატით მოყოლილი საქართველოს ისტორია

ავტორი და წამყვანი – აკადემიკოსი დავით ლორთქიფანიძე

20:00
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ახალი კვირა

შემოგთავაზებთ რეპორტაჟებს შემეცნებით, სოციალურ და კულტურულ თემებზე, კონკრეტული ადამიანების მიღწევებისა და საქმიანობის, ეთნიკური ჯგუფებისა და მათი ტრადიციების, უცხო ქვეყნების კულტურული ცხოვრების შესახებ.

22:00
რა? სად? როდის?

ელიტარული ინტელექტ-კლუბი საქართველოს პირველ არხზე დაბრუნდა. ინტელექტუალურ თამაშში შეკითხვის გაგზავნა შესაძლებელია საფოსტო მისამართზე - თბილისი-14, სააბონენტო ყუთი N5, „რა? სად? როდის?“, ან ელ-ფოსტით - [email protected]

23:10
რა სურთ ქალებს (12)

მელოდრამა. რეჟისორი - ნ. მაიერსი. როლებში - მ. გიბსონი

01:10
ძირითადი ინსტიქტი (18)

მისტ. დრამა. რეჟისორი - პ. ვერხოვენი. როლებში - მ. დუგლასი, შ. სტოუნი

03:10
კარიერისტის დღიური (15)

მელოდრამა. რეჟისორი - დ. ლუსტინგი

04:45
გამბიტი (U)

კომედია. რეჟისორი - რ. ნიმი. როლებში - შ. მაკლეინი

09:00
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

10:00
იღბლიანი ჰანსი (U)

ზღაპარი

11:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:10
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ზორო (U)

სათავგ. რეჟისორი - დ. ტესარი. როლებში - ალენ დელონი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
რეალური სივრცე

ღია პლატფორმა საჯარო დისკუსიისთვის, საზოგადოებისთვის ყველა მნიშვნელოვან საკითხზე

19:55
ექსპონატით მოყოლილი საქართველოს ისტორია

ავტორი და წამყვანი – აკადემიკოსი დავით ლორთქიფანიძე

20:00
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

„არტე“ - დოკუმენტური ფილმი

20:30
დაკარგული წიგნები

აკა მორჩილაძის საავტორო პროექტი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:30
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

22:15
ქორწინება იტალიურად (U)

მელოდრამა. რეჟისორი - ვ. დე სიკა. როლებში - მ. მასტროიანი, ს. ლორენი

00:00
საოცნებო გოგონები (12)

მუს. დრამა. რეჟისორი - ბ. კონდონი. როლებში - ბიონსე, ჯ. ფოქსი

02:00
გზაჯვარედინი (15) (სუბტიტრები)

მელოდრამა. რეჟისორი - მ. რაიდელი. როლებში - რ. გირი, შ. სტოუნი

03:35
დედაჩემის წყევლა (12)

კომედია. რეჟისორი - ე. ფლეტჩერი. როლებში - ბ. სტრეიზანდი

05:10
ჯენტლმენებს ქერა ქალები მოწონთ (U)

მელოდრამა. რეჟისორი - ჰ. ჰიუქსი. როლებში - მ. მონრო

06:45
ზორო (U)

სათავგ. რეჟისორი - დ. ტესარი. როლებში - ალენ დელონი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
სეანსი (12)

ქართული ტელესერიალი

22:40
მოამბე - დღის თემა

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:10
საუკეთესო საუკეთესოთა შორის (U)

კომედია. რეჟისორი - ჟ. ური. როლებში - ჟან-პოლ ბელმონდო

00:50
ყველამ იცის (12)

დრამა. რეჟისორი - ა. ფარჰადი. როლებში - პ. კრუსი, ჰ. ბარდემი

03:00
ჯეფი, რომელიც სახლში ცხოვრობს (15)

კომედია. რეჟისორი - ჯ. დუპლასი. როლებში - ჯ. სიგელი

04:20
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

06:00
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

06:50
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:35
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
სეანსი (12)

ქართული ტელესერიალი

22:30
აქტუალური თემა მაკა ცინცაძესთან ერთად

გადაცემის კონცეფცია უკავშირდება დღის, ან მიმდინარე პერიოდის მნიშვნელოვან, აქტუალურ საკითხს. გადაცემის მიზანია აქტუალური თემის ირგვლივ დამატებითი ინფორმაციისა და არგუმენტების მიწოდება მაყურებლისთვის

23:30
მუსიკის თორმეტი მოციქული

შემეცნებით-მუსიკალური გადაცემის მიზანია ქართული და უცხოური მუსიკის, მუსიკალური ჟანრების პოპულარიზაცია.

00:00
ის, რასაც სიყვარულს უწოდებენ (12)

მელოდრამა. რეჟისორი - პ. ბოგდანოვიჩი

01:50
ალფი (15)

დრამ.კომედია. რეჟისორი - ჩ. შაიერი. როლებში - ჯ. ლოუ

03:30
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

05:10
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
სეანსი (12)

ქართული ტელესერიალი

22:30
კვირის ინტერვიუ

წამყვანი სტუმარს მასთან დაკავშირებულ ყველა რელევანტურ და აქტუალურ შეკითხვას უსვამს და ცდილობს მიიღოს ამომწურავი პასუხი

23:00
42° პარალელი

გადაცემა წარმოგვიდგენს იმ საერთაშორისო მოვლენების ანალიზს, რომლებიც გლობალურ თუ რეგიონულ პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ტენდენციებს ქმნის. მნიშვნელოვანი ყურადღება დაეთმობა კავკასიაში მიმდინარე პროცესებს

23:30
ბანდიტები (12)

კრ.კომედია. რეჟისორი - ბ. ლევინსონი. როლებში - კ. ბლანშეტი, ბ. უილისი

01:30
იმიტაციის თამაში (12)

ბიოგ.დრამა. რეჟისორი - მ. ტილდუმი. როლებში - ბ. კამბერბეტჩი, კ. ნაიტლი

03:20
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

05:00
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:00
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
სეანსი (12)

ქართული ტელესერიალი

22:30
თავისუფალი ხედვა

მიმდინარე პროცესებისა და კვირის მთავარი მოვლენების განხილვა ახალ ფორმატში. წამყვანი - გიორგი გვიმრაძე

00:00
დოსიე

პაატა ქურდაძის საავტორო გადაცემა

01:05
მოწმე (15)

კრ. დრამა. რეჟისორი - პ. უირი. როლებში - ჰ. ფორდი

02:50
ვახშამი სულელებისთვის (15)

კომედია. რეჟისორი - ჯ. როუჩი. როლებში - ს. კარელი

04:40
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

06:25
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
17:50
შვეიცარია - საქართველო

კალათბურთში ევროპის 2021 წლის ჩემპიონატის შესარჩევი ეტაპი

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
სეანსი (12)

ქართული ტელესერიალი

22:30
ბიზნესპარტნიორის ოთხეული

წამყვანები: მიხეილ ჭკუასელი, სოსო გალუმაშვილი, ლევან კალანდაძე, გიორგი აბაშიშვილი

23:30
ვოკალისტების გალა კონცერტი

შემოდგომის თბილისი - საერთაშორისო მუსიკალური ფესტივალი

00:30
ფირმა (15)

დეტექტივი. რეჟისორი - ს. პოლაკი. როლებში - ტ. კრუზი

03:00
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

08:20
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

09:20
მეღორე (U)

ზღაპარი

11:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:20
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ფერმა

გადაცემა შედგება რამდენიმე რუბრიკისგან: „ფერმა ფერმაში“, „არტიშოკი“, „გაიგე მეტი“.

16:00
ტყუპისცალი (U)

კომედია. რეჟ: ი. რობერი/პ. რიშარი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:00
ჩვენი საქართველო

ვასილ მაღლაფერიძის საავტორო პროექტი

19:25
ევროვიზია

დოკუმენტური ფილმი

20:00
საბავშვო ევროვიზია 2020

პირდაპირი ტრანსლაცია

22:00
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

23:40
ჩვენ ანგელოზები არ ვართ (12)

დრამ/კომედია. რეჟ: ნ. ჯორდანი/რ. დე ნირო, შ.პენი

01:25
ნდობა (15)

კრ.დრამა. რეჟ: დ. შვიმერი/კ. ოუენი

03:05
ტყუპისცალი (U)

კომედია. რეჟ: ი. რობერი/პ.რიშარი

04:50
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

09:00
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

10:00
იღბლიანი კალოშები (U)

ზღაპარი

11:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:10
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

16:30
ადამიანი ორკესტრი (U)

სერჟ კორბერი/ლუი დე ფიუნესი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
რეალური სივრცე

ღია პლატფორმა საჯარო დისკუსიისთვის, საზოგადოებისთვის ყველა მნიშვნელოვან საკითხზე

19:55
ექსპონატით მოყოლილი საქართველოს ისტორია

ავტორი და წამყვანი – აკადემიკოსი დავით ლორთქიფანიძე

20:00
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

„არტე“ - დოკუმენტური ფილმი

20:30
დაკარგული წიგნები

აკა მორჩილაძის საავტორო პროექტი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:20
ფინეთი - საქართველო

კალათბურთში ევროპის 2021 წლის ჩემპიონატის შესარჩევი ეტაპის მატჩი. პირდაპირი ტრანსლაცია ფინეთიდან

23:15
„თბილი სი“

მრავალჟანრობრივი მუსიკის ფესტივალი

00:15
ოპერაცია „წმინდა იანუარიუსი“ (U)

კომედია. რეჟ: დ. რიზი/ნ. მანფრედი

01:55
ამერიკელი ჟიგოლო (15)

კრ.მელოდრამა. რეჟ: პ. შრედერი/რ. გირი

03:45
ვესტსაიდური ისტორია (12) (სუბტიტრებით)

მუს/დრამა. რეჟ: რ. უაიზი/ნ. ვუდი

06:20
ბრიტანული სტილი

დოკუმენტური ფილმი

07:20
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

„არტე“ - დოკუმენტური ფილმი

07:40
დაკარგული წიგნები

აკა მორჩილაძის საავტორო პროექტი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
მოამბე - დღის თემა

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

22:30
უკანასკნელი არდადეგები (12)

მელოდრამა. რეჟ: უ. ვანი/კ. ლატიფა

00:30
ანგარიში (15)

სათავგ. რეჟ: ფ. ოზი/რ. დე ნირო, ე. ნორტონი

02:30
მექსიკელი (15)

სათავგ.კომედია. რეჟ: გ. ვერბინსკი/ჯ. რობერტსი, ბ. პიტი

04:30
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

06:15
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

07:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
აქტუალური თემა მაკა ცინცაძესთან ერთად

გადაცემის კონცეფცია უკავშირდება დღის, ან მიმდინარე პერიოდის მნიშვნელოვან, აქტუალურ საკითხს. გადაცემის მიზანია აქტუალური თემის ირგვლივ დამატებითი ინფორმაციისა და არგუმენტების მიწოდება მაყურებლისთვის

23:00
გამომძიებელი რეპორტიორი

ჟურნალისტური გამოძიებისას დაცულია საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობა, ადამიანის უფლებები

23:40
მუსიკის თორმეტი მოციქული

შემეცნებით-მუსიკალური გადაცემის მიზანია ქართული და უცხოური მუსიკის, მუსიკალური ჟანრების პოპულარიზაცია.

00:10
ტელეწამყვანი: ლეგენდა რონ ბურგუნდიზე (12)

კომედია. რეჟ: ა. მაკეი/უ. ფერელი

01:30
ხასიათის სიმტკიცე (15)

ვესტერნი. რეჟ: ჯ. კოენი, ი. კოენი/ჯ. ბრიჯესი

03:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

05:00
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

06:50
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დოკუმენტური ფილმი
22:30
42° პარალელი

გადაცემა წარმოგვიდგენს იმ საერთაშორისო მოვლენების ანალიზს, რომლებიც გლობალურ თუ რეგიონულ პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ტენდენციებს ქმნის. მნიშვნელოვანი ყურადღება დაეთმობა კავკასიაში მიმდინარე პროცესებს

23:00
ლუდვიგ ვან ბეთჰოვენი - მეცხრე სიმფონია

შემოდგომის თბილისი - საერთაშორისო მუსიკალური ფესტივალი

00:00
ხელოვნური ინტელექტი (12)

ფანტასტიკა. რეჟ: ს. სპილბერგი

02:20
შრომის დღე (15)

მელოდრამა. რეჟ: ჯ. რაიტმანი/კ. უინსლეტი

04:05
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

06:00
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ოთარ გიორგაძე, ლუკა ჭოჭუა, ვლადიმერ გუცაევი

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

14:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:00
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
თავისუფალი ხედვა

მიმდინარე პროცესებისა და კვირის მთავარი მოვლენების განხილვა ახალ ფორმატში. წამყვანი - გიორგი გვიმრაძე

23:30
დოსიე

პაატა ქურდაძის საავტორო გადაცემა

01:05
ბედნიერი ლაძარო (12)

ფანტ.დრამა. რეჟ: ა. რორვახერი

03:10
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

04:55
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

05:45
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, გიორგი აბაშიძე

10:00
გიორგობა

პირდაპირი ტრანსლაცია

13:00
პუარო (U)

პუარო დიდი ხნის განმავლობაში მუშაობდა ბელგიის პოლიციაში. სამსახურიდან წასვლის შემდეგ, ის საცხოვრებლად ლონდონში გადადის და კერძო დეტექტივად იწყებს მუშაობას. მას, როგორც პროფესიონალს ენდობიან და ისეთი საქმეების გამოსაძიებლად მიმართავენ, რომელთა გახსნაც ერთი შეხედვით შეუძლებელია

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

16:30
დღის კოდი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

19:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
მოამბე - დღის თემა

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

22:30
ბიზნესპარტნიორის ოთხეული

წამყვანები: მიხეილ ჭკუასელი, სოსო გალუმაშვილი, ლევან კალანდაძე, გიორგი აბაშიშვილი

23:30
საიუბილეო კონცერტი „შავნაბადა“

შემოდგომის თბილისი - საერთაშორისო მუსიკალური ფესტივალი

00:45
გარიყული (12)

დრამა. რეჟ: რ.
ზემეკისი/ტ.ჰენკსი

03:00
მეფე დავითი (U)

სათავგ. რეჟ: ბ. ბირსფორდი/რ.გირი

04:50
ვნება (U)

პორტუგალიური სერიალი

05:40
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

06:25
ბასტერ კიტონი ჰოლივუდის მიერ გათელილი გენიოსი

დოლუმენტური ფილმი

08:20
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

09:20
წყლის კაცი და კაროლინკა (U)

ზღაპარი

11:00
დოკუმენტური ფილმი
11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:20
დოკუმენტური ფილმი
14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ფერმა

გადაცემა შედგება რამდენიმე რუბრიკისგან: „ფერმა ფერმაში“, „არტიშოკი“, „გაიგე მეტი“.

16:00
იაგუარი (U)

კომედია. რეჟისორი - ფ. ვებერი. როლებში - ჟან რენო

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:00
იტალიის უხილავი ქალაქები

საქართველოს პირველი არხი და „ბიბისი“ წარმოგიდგენთ

19:55
ექსპონატით მოყოლილი საქართველოს ისტორია

ავტორი და წამყვანი – აკადემიკოსი დავით ლორთქიფანიძე

20:00
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ახალი კვირა

შემოგთავაზებთ რეპორტაჟებს შემეცნებით, სოციალურ და კულტურულ თემებზე, კონკრეტული ადამიანების მიღწევებისა და საქმიანობის, ეთნიკური ჯგუფებისა და მათი ტრადიციების, უცხო ქვეყნების კულტურული ცხოვრების შესახებ.

22:00
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

23:40
მაღლა ცაში (15)

მელოდრამა. რეჟისორი - ჯ. რაიტმანი. როლებში - ჯ. კლუნი

01:25
სხვანაირი, როგორც მე (12)

დრამა. რეჟისორი - მ. კარნი. როლებში - რ. ზელვეგერი

03:25
იაგუარი (U)

კომედია. რეჟისორი - ფ. ვებერი. როლებში - ჟან რენო

05:00
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

05:30
იტალიის უხილავი ქალაქები

საქართველოს პირველი არხი და „ბიბისი“ წარმოგიდგენთ

09:00
ელვინი და თახვები

როკის ნამდვილი ვარსკვლავების მხიარული თავგადასავალი. სამი თახვი და კომპოზიტორი დეივი ერთად ცხოვრობენ

10:00
რეგენტრუდა (U)

ზღაპარი

11:00
წიგნების თარო

ახალგაზრდული ლიტერატურული შოუ. პროექტის გამარჯვებული გუნდები დიდ ბრიტანეთში, კემბრიჯის საზაფხულო სკოლაში მიემგზავრებიან.

11:45
მაშველები

თანამედროვე ტექნოლოგიებით შექმნილი, პირველი ქართული საბავშვო ანიმაციური სერიალი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი

ამერიკული კომპანია Metro Goldwyn Mayer-ის პროექტი. გეიმ-შოუ, სადაც ყველაფერი სკოლასთან, სწავლასთან და სკოლის პერიოდთან ასოცირდება

13:10
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

16:30
მხ. ფილმი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:30
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

22:15
მხ. ფილმი
23:15
მხ. ფილმი
00:55
მხ. ფილმი
02:25
მხ. ფილმი
05:00
მხ. ფილმი
06:40
მხ. ფილმი