საქართველოს პირველი არხი
პროგრამა
სამ 14/09
ოთხ 15/09
ხუთ 16/09
პარ 17/09
შაბ 18/09
კვ 19/09
ორ 20/09
სამ 21/09
ოთხ 22/09
ხუთ 23/09
პარ 24/09
შაბ 25/09
კვ 26/09
ორ 27/09
სამ 28/09
07:00
ბრიტანული სტილი

დოკუმენტური ფილმი

08:00
თოვლის დრაკონი (U)

რეჟისორი - იუჯენ სოკოლოვსკი უმცროსი

09:40
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

10:45
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

11:30
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
ფერმა

გადაცემის მიზანია ხელი შეუწყოს სოფლის მეურნეობის განვითარებას, დაინტერესებულ პირთა აგროსფეროში განათლებას, დამწყები ფერმერებისთვის საჭირო რეკომენდაციების მიწოდებას

14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
თვითმფრინავები 2 მეხანძრეები და მაშველები (U)

The Walt Disney და საქართველოს პირველი არხი წარმოგიდგენთ

17:00
პლანეტა დედამიწა

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:00
საფრანგეთის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

19:55
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ახალი კვირა

შემოგთავაზებთ რეპორტაჟებს შემეცნებით, სოციალურ და კულტურულ თემებზე, კონკრეტული ადამიანების მიღწევებისა და საქმიანობის, ეთნიკური ჯგუფებისა და მათი ტრადიციების, უცხო ქვეყნების კულტურული ცხოვრების შესახებ

22:00
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

23:50
საუკეთესო ეგზოტიკური სასტუმრო მერიგოლდი 2 (12)

რეჟისორი - ჯონ მედენი. როლებში - დევ პატელი, მეგი სმიტი, ჯუდი დენჩი, ბილ ნაი, რიჩარდ გირი

01:55
ტერმინატორი 2 განკითხვის დღე (15)

რეჟისორი - ჯეიმს კემერონი. როლებში - არნოლდ შვარცენეგერი

04:25
გახსოვდეს კვირა (U)

რეჟისორი - ჯეფ ბლეკნერი

06:05
საფრანგეთის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

07:00
დამზადებულია იტალიაში

დოკუმენტური ფილმი

08:00
იღბლიანი კალოშები (U)

რეჟისორი - ფრიდერიკე იენი.
როლებში - იონას ლაუენშტეინი, ლუიზა ფონ ფინხი, ჟოზეფინა ვოსი

09:05
მისტერ პოპერის პინგვინები (U)

რეჟისორი - მარკ უოტერსი. როლებში - ჯიმ კერი

10:45
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

11:30
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
საფეხბურთო ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

17:20
42° პარალელი

გადაცემა წარმოგვიდგენს იმ საერთაშორისო მოვლენების ანალიზს, რომლებიც გლობალურ თუ რეგიონულ პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ტენდენციებს ქმნის. მნიშვნელოვანი ყურადღება დაეთმობა კავკასიაში მიმდინარე პროცესებს

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
რეალური სივრცე

ღია პლატფორმა საჯარო დისკუსიისთვის, საზოგადოებისთვის ყველა მნიშვნელოვან საკითხზე

20:00
ტელედოკი

დოკუმენტური ჩანახატი ადამიანებზე, რომლებიც აქტუალურ და საინტერესო საზოგადოებრივ, კულტურულ, ეკონომიკურ და/ან სოციალურ ცხოვრებაში არიან ჩართულები; მათ ყოველდღიურ საქმიანობაზე, პრობლემებზე, ფიქრებზე, ოცნებებსა და იდეალებზე

20:30
აკა მორჩილაძე - დაკარგული წიგნები

პროექტის მიზანია, იმ წიგნების გახსენება, რომელიც მნიშვნელოვანია საქართველოს ისტორიისა და კულტურისათვის, მაგრამ უსამართლოდაა მივიწყებული და დაკარგული

21:00
აქტუალური შაბათი - მაკა ცინცაძესთან ერთად

გადაცემის სტუმრები არიან ყველა აქტუალური თემის აქტორები; ფაქტები, მოვლენები, არგუმენტები, კვირის მთავარი თემები და სტუმრები, საავტორო რეპორტაჟები

22:00
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

23:00
რა? სად? როდის?

ელიტარული ინტელექტ-კლუბი საქართველოს პირველ არხზე დაბრუნდა. ინტელექტუალურ თამაშში შეკითხვის გაგზავნა შესაძლებელია საფოსტო მისამართზე - თბილისი-14, სააბონენტო ყუთი N5, „რა? სად? როდის?“, ან ელ-ფოსტით - [email protected]

00:10
საუკეთესო ეგზოტიკური სასტუმრო მერიგოლდი (12)

რეჟისორი - ჯონ მედენი. როლებში - დევ პატელი, მეგი სმიტი, ჯუდი დენჩი, ბილ ნაი, რიჩარდ გირი

02:15
მილერის გზაჯვარედინი (15)

რეჟისორი - ჯოელ კოენი, ითან კოენი. როლებში - ჯონ ტურტურო, გებრიელ ბირნი

04:10
ლამაზმანი და ჩანთა (U)

რეჟისორი - ჯილ ჯანგერი

05:40
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

06:05
ტელედოკი

დოკუმენტური ჩანახატი ადამიანებზე, რომლებიც აქტუალურ და საინტერესო საზოგადოებრივ, კულტურულ, ეკონომიკურ და/ან სოციალურ ცხოვრებაში არიან ჩართულები; მათ ყოველდღიურ საქმიანობაზე, პრობლემებზე, ფიქრებზე, ოცნებებსა და იდეალებზე

06:30
აკა მორჩილაძე - დაკარგული წიგნები

პროექტის მიზანია, იმ წიგნების გახსენება, რომელიც მნიშვნელოვანია საქართველოს ისტორიისა და კულტურისათვის, მაგრამ უსამართლოდაა მივიწყებული და დაკარგული

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:50
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
იდეალური დედა

სერიალი ეხება ყველა ქალს, ვისაც აქვს განცდა, რომ დროს ვერ ანაწილებს; დედებს, რომლებიც ზრდიან შვილებს, ჰყავთ მეგობრები, მუშაობენ

22:30
გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე

გადაცემა „გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე" არის მცდელობა, რომ საზოგადოებისთვის ნაცნობი, საინტერესო ადამიანები მაყურებელმა სხვა პრიზმიდან დაინახოს

23:30
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

00:20
ღირსების მედალი (15)

რეჟისორი - ედვარდ ცვიკი. როლებში - დენზელ ვაშინგტონი, მეგ რაიანი

02:20
შერი (15)

რეჟისორი - სტივენ ფრირზი. როლებში - მიშელ პფაიფერი, კეტი ბეიტსი

04:05
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

05:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

06:30
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

13:55
ალექსი მაჭავარიანი

დოკუმენტური ფილმი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:50
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:00
მუსიკის თორმეტი მოციქული

შემეცნებით-მუსიკალური გადაცემის მიზანია ქართული და უცხოური მუსიკის, მუსიკალური ჟანრების პოპულარიზაცია.

23:35
ბრუკლინი (12)

რეჟისორი - ჯონ კრაული. როლებში - სირშა რონანი, დონალ გლისონი

01:25
გიჟმაჟი დები (15)

რეჟისორი - ბობ დოლმენი. როლებში - სუზენ სარანდონი, გოლდი ჰოუნი, ჯეფრი რაში

03:05
სამოთხე სანაპიროზე (U)

რეჟისორი - ბერტ კიში

04:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:40
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

06:30
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:50
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
იდეალური დედა

სერიალი ეხება ყველა ქალს, ვისაც აქვს განცდა, რომ დროს ვერ ანაწილებს; დედებს, რომლებიც ზრდიან შვილებს, ჰყავთ მეგობრები, მუშაობენ

22:30
მულენ რუჟი (12)

რეჟისორი - ბაზ ლურმანი. როლებში - ნიკოლ კიდმანი, ევან მაქგრეგორი

00:40
ვერდიქტი (12)

რეჟისორი - სიდნი ლუმეტი. როლებში - პოლ ნიუმენი

02:55
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

04:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:40
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

06:30
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:50
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:15
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დებატები - არჩევნები 2021
23:35
მიმტანი (12)

რეჟისორი - ედრიენ შელი. როლებში - ქერი რასელი, ნეიტან ფილიონი

01:25
სევიჯების ოჯახი (15)

რეჟისორი - თამარა ჯენკინსი. როლებში - ლორა ლინი, ფილიპ სეიმურ ჰოფმანი

03:25
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

05:00
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

06:00
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:50
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:15
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:00
დოსიე

პაატა ქურდაძის საავტორო გადაცემა

01:25
სხვა დედამიწა (12)

რეჟისორი - მაიკ კეჰილი. როლებში - ბრიტ მარლინგი

03:05
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

04:35
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:40
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

06:30
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
უკვდავების წყალი (U)

მხ. ფილმი

08:05
დიდხანს და ბედნიერად კონკიას ისტორია (U)

რეჟისორი - ენდი ტენანტი. როლებში - დრიუ ბერიმორი

10:00
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

10:40
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

11:40
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
ფერმა

გადაცემის მიზანია ხელი შეუწყოს სოფლის მეურნეობის განვითარებას, დაინტერესებულ პირთა აგროსფეროში განათლებას, დამწყები ფერმერებისთვის საჭირო რეკომენდაციების მიწოდებას

14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ლილო და სტიჩი 2 (U)

The Walt Disney და საქართველოს პირველი არხი წარმოგიდგენთ

16:50
აგათა კრისტი ერკიულ პუაროს წინააღმდეგ

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:05
საფრანგეთის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

20:00
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ახალი კვირა

შემოგთავაზებთ რეპორტაჟებს შემეცნებით, სოციალურ და კულტურულ თემებზე, კონკრეტული ადამიანების მიღწევებისა და საქმიანობის, ეთნიკური ჯგუფებისა და მათი ტრადიციების, უცხო ქვეყნების კულტურული ცხოვრების შესახებ

22:00
მასტერშეფი

ყველაზე ცეცხლოვანი კულინარიული გადაცემა. მსოფლიოს სხვადასხვა ქვეყანაში „მასტერშეფის“ ტიტულისთვის არა მხოლოდ იმ პრიზის გამო იბრძვიან, რაც ფინალში ელით, არამედ სახელისა და დიდებისთვისაც, რასაც გამარჯვება მოუტანთ

23:45
ნილოსის მარგალიტი (U)

რეჟისორი - ლიუის ტიგრი. როლებში - მაიკლ დუგლასი, კეტლინ ტერნერი

01:30
რა იმალება სიცრუის მიღმა (15)

რეჟისორი - რობერტ ზემეკისი. როლებში - ჰარისონ ფორდი, მიშელ პფაიფერი

03:35
ჯენტლმენებს ქერათმიანი ქალები ურჩევნიათ (U)

რეჟისორი - ჰოვარდ ჰოუსკი. როლებში - მერილინ მონრო

05:05
საფრანგეთის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

06:05
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

07:00
პრინცი ჰიმელბლაუ და ფერია ლუპინა (U)

მხ. ფილმი

08:05
რამონა და ბიზუსი (U)

რეჟისორი - ელიზაბეტ ალენ როზენბაუმი. როლებში - ჯოი კინგი

09:50
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

10:35
რეტრო რევოლუცია

დოკუმენტური ფილმი

11:40
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
საფეხბურთო ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:40
უბრალოდ რაითი (U)

რეჟისორი - სანაა ხამრი. როლებში - კუინ ლატიფა, კომონი

17:25
42° პარალელი

გადაცემა წარმოგვიდგენს იმ საერთაშორისო მოვლენების ანალიზს, რომლებიც გლობალურ თუ რეგიონულ პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ტენდენციებს ქმნის. მნიშვნელოვანი ყურადღება დაეთმობა კავკასიაში მიმდინარე პროცესებს

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
რეალური სივრცე

ღია პლატფორმა საჯარო დისკუსიისთვის, საზოგადოებისთვის ყველა მნიშვნელოვან საკითხზე

20:00
ტელედოკი

დოკუმენტური ჩანახატი ადამიანებზე, რომლებიც აქტუალურ და საინტერესო საზოგადოებრივ, კულტურულ, ეკონომიკურ და/ან სოციალურ ცხოვრებაში არიან ჩართულები; მათ ყოველდღიურ საქმიანობაზე, პრობლემებზე, ფიქრებზე, ოცნებებსა და იდეალებზე

20:30
აკა მორჩილაძე - დაკარგული წიგნები

პროექტის მიზანია, იმ წიგნების გახსენება, რომელიც მნიშვნელოვანია საქართველოს ისტორიისა და კულტურისათვის, მაგრამ უსამართლოდაა მივიწყებული და დაკარგული

21:00
აქტუალური შაბათი - მაკა ცინცაძესთან ერთად

გადაცემის სტუმრები არიან ყველა აქტუალური თემის აქტორები; ფაქტები, მოვლენები, არგუმენტები, კვირის მთავარი თემები და სტუმრები, საავტორო რეპორტაჟები

22:00
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

23:05
რა? სად? როდის?

ელიტარული ინტელექტ-კლუბი საქართველოს პირველ არხზე დაბრუნდა. ინტელექტუალურ თამაშში შეკითხვის გაგზავნა შესაძლებელია საფოსტო მისამართზე - თბილისი-14, სააბონენტო ყუთი N5, „რა? სად? როდის?“, ან ელ-ფოსტით - [email protected]

00:10
ქვის რომანი (U)

რეჟისორი - რობერტ ზემეკისი. როლებში - მაიკლ დუგლასი, კეტლინ ტერნერი

02:00
დაწყევლილი გზა (15)

რეჟისორი - სემ მენდესი. როლებში - ტომ ჰენკსი, პოლ ნიუმენი, ჯუდ ლოუ

04:00
როგორ გავყვე მილიონერს ცოლად (U)

რეჟისორი - ჟან ნეგულესკო. როლებში - მერილინ მონრო, ლორენ ბეკოლი

05:35
მოდი ვცადოთ (U)

რეჟისორი - ბრედფორდ მეი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:00
მუსიკის თორმეტი მოციქული

შემეცნებით-მუსიკალური გადაცემის მიზანია ქართული და უცხოური მუსიკის, მუსიკალური ჟანრების პოპულარიზაცია.

23:30
მელინდა და მელინდა (15)

რეჟისორი - ვუდი ალენი. როლებში - რადა მიტჩელი, უილ ფერელი

01:10
არასოდეს გამიშვა (15)

რეჟისორი - მარკ რომანეკი. როლებში - ქერი მელიგანი, ენდრიუ გარფილდი, კირა ნაიტლი

02:50
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

04:20
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:25
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
იდეალური დედა

სერიალი ეხება ყველა ქალს, ვისაც აქვს განცდა, რომ დროს ვერ ანაწილებს; დედებს, რომლებიც ზრდიან შვილებს, ჰყავთ მეგობრები, მუშაობენ

22:30
გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე

გადაცემა „გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე" არის მცდელობა, რომ საზოგადოებისთვის ნაცნობი, საინტერესო ადამიანები მაყურებელმა სხვა პრიზმიდან დაინახოს

23:30
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

00:15
ლინკოლნი (12)

რეჟისორი - სტივენ სპილბერგი. როლებში - დენიელ დეი ლუისი, სალი ფილდი

02:45
გრილი მშრალი ადგილი (12)

რეჟისორი - ჯონ ნ. სმიტი. როლებში - ვინს ვონი

04:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

05:55
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
იდეალური დედა

სერიალი ეხება ყველა ქალს, ვისაც აქვს განცდა, რომ დროს ვერ ანაწილებს; დედებს, რომლებიც ზრდიან შვილებს, ჰყავთ მეგობრები, მუშაობენ

22:30
კინოჰიტი - მილიონ დოლარიანი გოგონა (12)

რეჟისორი - კლინტ ისტვუდი. როლებში - ჰილარი სვონკი, მორგან ფრიმენი

00:45
განქორწინება (12)

რეჟისორი - ჯეიმს აივორი. როლებში - კეიტ ჰადსონი, ნაომი უოტსი, გლენ ქლოუზი

02:45
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

04:20
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:25
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:15
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დებატები - არჩევნები 2021
23:25
სამერის 500 დღე (12)

რეჟისორი - მარკ უები

01:00
ფავნის ლაბირინთი (15)

რეჟისორი - გილერმო დელ ტორო

03:00
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

04:25
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:30
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:15
მარტივი ლოგიკა

გასართობი შოუ, რომელშიც ყველას შეუძლია ჩაერთოს. წესები მარტივია. თამაშის მონაწილეებმა ორ ფოტოს შორის ლოგიკური კავშირი უნდა იპოვონ

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:00
დოსიე

პაატა ქურდაძის საავტორო გადაცემა

00:40
მატარებელი დარჯილინგისკენ (15)

რეჟისორი - უეს ანდერსონი. როლებში - ოუენ უილსონი, ედრიან ბროუდი

02:15
ხვალინდელი დღის შემდეგ (12)

რეჟისორი - როლანდ ემერიხი. როლებში - დენის ქუეიდი, ჯეიკ ჯილენჰოლი

04:20
მეგრე (U)

რეიტინგული სერიალის სიუჟეტი ეფუძნება ჟორჟ სიმენონის ნაწარმოებებს

06:00
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

07:10
ბრიტანული სტილი

დოკუმენტური ფილმი

08:05
საუკეთესო მეგობარი (U)
09:45
ტომ სოიერი და ჰეკლბერი ფინი (U)

რეჟისორი - ჯოკ ასტნერი

11:15
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
ფერმა

გადაცემის მიზანია ხელი შეუწყოს სოფლის მეურნეობის განვითარებას, დაინტერესებულ პირთა აგროსფეროში განათლებას, დამწყები ფერმერებისთვის საჭირო რეკომენდაციების მიწოდებას

14:30
ვაშინგტონი დღეს
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
ლილო და სტიჩი (U)

The Walt Disney და საქართველოს პირველი არხი წარმოგიდგენთ

17:00
ანტუან დე სენტ ეგზიუპერი უკანასკნელი რომანტიკოსი

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:05
უძველესი უხილავი ქალაქები

დოკუმენტური ფილმი

20:00
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ახალი კვირა

შემოგთავაზებთ რეპორტაჟებს შემეცნებით, სოციალურ და კულტურულ თემებზე, კონკრეტული ადამიანების მიღწევებისა და საქმიანობის, ეთნიკური ჯგუფებისა და მათი ტრადიციების, უცხო ქვეყნების კულტურული ცხოვრების შესახებ

22:00
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

23:05
საქმიანი ქალი (15)

რეჟისორი - მაიკ ნიკოლსი. როლებში - ჰარისონ ფორდი, მელანი გრიფიტი, სიგურნ იუივერი, ალეკ ბოლდუინი

01:00
დამოუკიდებლობის დღე (12)

რეჟისორი - როლანდ ემერიხი. როლებში - უილ სმიტი

03:25
ფანფან ტიტა (U)

რეჟისორი - კრისტიან ჟაკი. როლებში - ჯინა ლოლობრიჯიდა, ჟერარ ფილიპი

05:05
უძველესი უხილავი ქალაქები

დოკუმენტური ფილმი

06:05
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

07:00
ვილა მედიჩი

დოკუმენტური ფილმი

08:00
ჯადოსნური ხე (U)
09:05
ვინ დიქსის წყალობით (U)

რეჟისორი - უეინ ვანი

10:50
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:20
ამ შაბათ-კვირას

წამყვანები: ლიზა ბაგრატიონი, ლიკა ევგენიძე, გიორგი შარვაშიძე

14:00
საფეხბურთო ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
დიდი (U)

რეჟისორი - პენი მარშალი. როლებში - ტომ ჰენკსი

17:25
42° პარალელი

გადაცემა წარმოგვიდგენს იმ საერთაშორისო მოვლენების ანალიზს, რომლებიც გლობალურ თუ რეგიონულ პოლიტიკურ და ეკონომიკურ ტენდენციებს ქმნის. მნიშვნელოვანი ყურადღება დაეთმობა კავკასიაში მიმდინარე პროცესებს

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
რეალური სივრცე

ღია პლატფორმა საჯარო დისკუსიისთვის, საზოგადოებისთვის ყველა მნიშვნელოვან საკითხზე

20:00
ტელედოკი

დოკუმენტური ჩანახატი ადამიანებზე, რომლებიც აქტუალურ და საინტერესო საზოგადოებრივ, კულტურულ, ეკონომიკურ და/ან სოციალურ ცხოვრებაში არიან ჩართულები; მათ ყოველდღიურ საქმიანობაზე, პრობლემებზე, ფიქრებზე, ოცნებებსა და იდეალებზე

20:30
აკა მორჩილაძე - დაკარგული წიგნები

პროექტის მიზანია, იმ წიგნების გახსენება, რომელიც მნიშვნელოვანია საქართველოს ისტორიისა და კულტურისათვის, მაგრამ უსამართლოდაა მივიწყებული და დაკარგული

21:00
აქტუალური შაბათი - მაკა ცინცაძესთან ერთად

გადაცემის სტუმრები არიან ყველა აქტუალური თემის აქტორები; ფაქტები, მოვლენები, არგუმენტები, კვირის მთავარი თემები და სტუმრები, საავტორო რეპორტაჟები

22:00
რანინა

ორიგინალური საბავშვო მუსიკალური პროექტი. წამყვანი - დავით ალადაშვილი, თანაწამყვანი - ლელა მებურიშვილი

23:05
ეს ნიშნავს ომს (15)

რეჟისორი - მაკჯი. როლებში - ტომ ჰარდი, კრის პაინი, რივზ უიზერსპუნი

00:40
მარსელი (12)

რეჟისორი - რიდლი სკოტი. როლებში - მეტ დეიმონი, ჯესიკა ჩესტეინი

03:00
ზაფხული (U)

რეჟისორი - დევიდ ლინი. როლებში - კეტრინ ჰეპბერნი

04:40
პავაროტი, პოპულარული მომღერალი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:35
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:05
მარქსის ქუჩა 12 (U)

რეჟისორი - ირინე ჟორდანია

22:30
გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე

გადაცემა „გორგილაძის აუტანელი სიმსუბუქე" არის მცდელობა, რომ საზოგადოებისთვის ნაცნობი, საინტერესო ადამიანები მაყურებელმა სხვა პრიზმიდან დაინახოს

23:30
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

00:10
ცხოველი

რეჟისორი - ამირან დოლიძე

00:40
აირისი (15)

რეჟისორი - რიჩარდ ეირი. როლებში - ჯუდი დენჩი, კეიტ უინსლეტი

02:20
მე კვლავ მე და ირენი (15)

რეჟისორები - ბობი ფარელი, პიტერ ფარელი. როლებში - ჯიმ კერი, რენე ზელვეგერი

04:15
მეჯვარეების შურისძიება (12)

რეჟისორი - ჯეიმს ჰეიმანი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:35
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:00
მუსიკის თორმეტი მოციქული

შემეცნებით-მუსიკალური გადაცემის მიზანია ქართული და უცხოური მუსიკის, მუსიკალური ჟანრების პოპულარიზაცია.

23:30
ჩემი ყველაზე საშინელი კოშმარი (15)

რეჟისორი - ანფონ ტენი. როლებში - იზაბელ იუპერი

01:20
კოლექტიური სარჩელი (12)

რეჟისორი - მაიკლ აპტედი. როლებში - ჯინ ჰეკმენი

03:15
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

04:50
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

05:50
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

06:40
საკვები, მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:35
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:20
ბულგარეთი - საქართველო

ფეხბურთი. ამხანაგური მატჩი. პირდაპირი ტრანსლაცია

22:30
კინოჰიტი - ტიტანიკი (12)

რეჟისორი - ჯეიმს ქემერონი. როლებში - ლეონარდო დიკაპრიო, ქეით უინსლეტი

01:50
მძევალი 3 (15)

რეჟისორი - ოლივიე მეგატონი. როლებში - ლიამ ნისონი

03:40
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

05:20
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:35
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
თავისუფალი ხედვა

მიმდინარე პროცესებისა და კვირის მთავარი მოვლენების განხილვა ახალ ფორმატში. წამყვანი - გიორგი გვიმრაძე

23:25
ოფისი (15)

რეჟისორი - მაიკ ჯაჯი. როლებში - ჯენიფერ ენისტონი

00:55
უოლ სტრიტი ფულს არ სძინავს (12)

რეჟისორი - ოლივერ სტოუნი. როლებში - მაიკლ დუგლასი, კერი მალიგანი, შაია ლაბაფი

03:05
გახსოვდეს კვირა (U)

რეჟისორი - ჯეფ ბლეკნერი

04:40
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

06:15
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ახალი დღე

წამყვანები - ელენე კალანდაძე, დავით გორგილაძე, ანო თაკალანძე, სანდრო რაჩკოვსკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია

სამედიცინო თოქ-შოუ ჯანსაღი ცხოვრების წესის დამკვიდრებას ემსახურება. მაყურებელი ექიმებისგან მოისმენს პრაქტიკულ რჩევებს, შეიტყობს სამედიცინო სიახლეებს

11:35
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ბიზნესპარტნიორი

სიახლეები საქართველოსა და მსოფლიოში მიმდინარე ეკონომიკური პროცესებისა და ბიზნეს აქტივობების შესახებ

13:25
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

16:30
დღის კოდი

წამყვანები - ლიკა ევგენიძე, დავით ალადაშვილი, ნატალია ქუთათელაძე, ნიკა ლობილაძე, ნინკა იაკობიძე, დავით ანდრიაძე

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:45
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

22:00
დღის თემა - თამთა სანიკიძესთან ერთად

წამყვანი თამთა სანიკიძე დღის თემას სტუმრებთან ერთად განიხილავს

23:05
საუკეთესო საუკეთესოთა შორის (U)

რეჟისორი - ჟერარ ური. როლებში - ჟან-პოლ ბელმონდო

00:50
უოლ სტრიტი (15)

რეჟისორი - ოლივერ სტოუნი. როლებში -
მაიკლ დუგლასი, ჩარლი შინი

02:50
სხავადასხვა ტყუილი (12)

რეჟისორი - ჯულიან ფელოუზი. როლებში - ემილი უოტსონი, რუპერ ევერეტი

04:15
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)

მე-20 საუკუნის ესპანეთის პატარა ქალაქი. პეპას, ახალგაზრდა და ლამაზ ქალს თავს დიდი განსაცდელი გადახდება

06:10
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

07:00
გაყინული (U)

რეჟისორი - ე.მოლინარო. როლებში - ლუი დე ფიუნესი

08:25
რეგენტრუდა (U)

მხ. ფილმი

09:25
ჩვილის სეირნობა (U)

მხ. ფილმი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:25
ჩვენ ზოოპარკი ვიყიდეთ (U)

რეჟისორი - ქემერონ ქროუ. როლებში - მეტ დეიმონი, სკარლეტ იოჰანსონი

14:25
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

15:00
პარალიმპიადის დახურვა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:30
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:00
უძველესი უხილავი ქალაქები

დოკუმენტური ფილმი

20:00
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

21:00
ადამიანი ორკესტრი (U)

რეჟისორი - სერჟ კორბერი. როლებში - ლუი დე ფიუნესი

22:35
ესპანეთი - საქართველო

ფეხბურთში მსოფლიოს 2022 წლის ჩემპიონატის საკვალიფიკაციო რაუნდის მატჩი. პირდაპირი რეპორტაჟი

00:45
შურისძიება (15)

რეჟისორი - ტონი სკოტი. როლებში - კევინ კოსტნერი, ენტონი ქუინი

02:45
სხვა ქალი (15)

რეჟისორი - ნიკ კასავეტისი. როლებში - კემერონ დიაზი

04:35
ადამიანი ორკესტრი (U)

რეჟისორი - სერჟ კორბერი. როლებში - ლუი დე ფიუნესი

06:00
ავა გარდნერი, ჰოლივუდის ბოშა

დოკუმენტური ფილმი

07:00
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

08:00
რძისა და თაფლის ქვეყანა (U)

ზღაპარი

09:10
სახელმძღვანელო მშობლებისთვის (U)

რეჟისორი - ენდი ფიკმენი. როლებში - ბილი კრისტალი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

14:25
თესალონიკი

დოკუმენტური ფილმი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:20
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
გაყინული (U)

რეჟისორი - ე.მოლინარო. როლებში - ლუი დე ფიუნესი

20:00
ავა გარდნერი, ჰოლივუდის ბოშა

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:35
ქალი და მამაკაცი (12)

რეჟისორი - კლოდ ლელუში

23:25
სიტყვები საკმარისია (15)

რეჟისორი - ნიკოლ ჰოლოფსენერი. როლებში - ჯეიმს განდოლფინი, ჯულია ლუის-დრეიფუსი

01:05
ყველაზე გრძელი გზა (12)

რეჟისორი - ჯორჯ ტილმან უმც. როლებში - სკოტ ისტვუდი, ბრიტ რობერტსონი, უნა ჩაპლინი

03:10
ზღვარზე (15)

რეჟისორი - ლი ტამაჰორი. როლებში - ენტონი ჰოპკინსი, ალეკ ბოლდუინი

05:05
ღია ზღვაში (12)

რეჟისორი - მარტა კულიჯი. როლებში - ჯეკ ლემონი

07:00
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

07:55
რა არის მაღალი მოდა

დოკუმენტური ფილმი

08:55
კუზიანი (U)

რეჟისორი - ანდრე იუნებელი. როლებში - ჟან მარე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
კუზიანი (U)

რეჟისორი - ანდრე იუნებელი. როლებში - ჟან მარე

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:45
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

15:30
მარჩელო მასტროიანი - იდეალური იტალიელი

დოკუმენტური ფილმი

16:30
ჩვენი ქალაქის გმირი (U)

რეჟისორი - დევიდ ს. კასი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
ბარბრა სტრეიზანდი ახალი ხატების შექმნა

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:55
გუშინ დღეს ხვალ (U)

რეჟისორი - ვიტორიო დე სიკა

00:05
27 კაბა (12)

რეჟისორი - ენ ფლეტჩერი. როლებში - კეტრინ ჰაიგლი,

02:00
მთა ჩვენს შორის (12)

რეჟისორი - ხანი აბუ-ასადი. როლებში - კეიტ უინსლეტი, იდრის ელბა

03:50
ჩვენი ქალაქის გმირი (U)

რეჟისორი - დევიდ ს. კასი

05:20
დიდი წელიწადი (U)

რეჟისორი - დევიდ ფრენკელი. როლებში - სტივ მარტინი, ჯეკ ბლეკი, ოუენ უილსონი

07:00
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

08:00
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

08:55
კასაბლანკა (U)

რეჟისორი - მ. კერტისი. როლებში - ი. ბერგმანი, ჰ. ბოგარტი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
კასაბლანკა (U)

რეჟისორი - მ. კერტისი. როლებში - ი. ბერგმანი, ჰ. ბოგარტი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:40
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

13:15
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:40
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:35
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:40
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:15
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

19:50
საქართველო - კოსოვო

ფეხბურთში მსოფლიოს 2022 წლის ჩემპიონატის
საკვალიფიკაციო რაუნდის მატჩი. პირდაპირი ტრანსლაცია

22:00
ტაიმაუტი

წამყვანები - გიორგი თვალაბეიშვილი, ხატია ალადაშვილი, ლუკა ჭოჭუა, ქეთი ხატიაშვილი, ვლადიმერ გუცაევი

22:25
სამურაი (12)

რეჟისორი - ჟან-პიერ მელვილი. როლებში - ა. დელონი, ნ.დელონი

00:15
ყველგან ოღონდ აქ არა (12)

რეჟისორი - უეინ ვანი. როლებში - სუზენ სარანდონი, ნატალი პორტმანი

02:05
ფოტო ერთ საათში (18)

რეჟისორი - მარკ რომანეკი. როლებში - რობინ უილიამსი

07:00
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

07:20
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

08:20
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

09:10
მილიონგირვანქიანი ბანკნოტი (U)

რეჟისორი - რ. ნემი. როლებში - გ. პეკი

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
მილიონგირვანქიანი ბანკნოტი (U)

რეჟისორი - რ. ნემი. როლებში - გ. პეკი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:35
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:00
უორენ ბიტი - ჰოლივუდური აკვიატება

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
უცნობი ალენ დელონი

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:55
კაცი რიოდან (U)

რეჟისორი - ფილიპ დე ბროკა. როლებში - ჟან-პოლ ბელმონდო, ფრანსუაზა დორლეაკი

23:55
გრანდ კანიონი (15)

რეჟისორი - ლოურენს კეზდანი. როლებში - დენი გლოვერი, კევინ კლაინი, სტივ მარტინი

02:10
განსაკუთრებულ ჯენტლმენთა ლიგა (12)

რეჟისორი - სტივენ ნორინგტონი. როლებში - შონ კონერი

04:00
სატელეფონო ჯიხური (15)

რეჟისორი - ჯოელ შუმახერი. როლებში - კოლინ ფარელი, კიფერ საზერლენდი

05:25
ჩემი საიდუმლო ვალენტინი (U)

როლებში - ბრედლი უოლში

07:00
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

07:20
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

08:15
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

09:05
გრაფი მონტე კრისტო II (U)

რეჟისორი - რობერ ვერნე. როლებში - ჟან მარე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

10:15
გრაფი მონტე კრისტო II (U)

რეჟისორი - რობერ ვერნე. როლებში - ჟან მარე

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:35
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

16:00
ბრიტანული სტილი

დოკუმენტური ფილმი

17:00
თეთრი ანგელოზის ძიებაში-გრიგოლ ფერაძე

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
ბარდო - სიძულვილი

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:55
ქორწინება იტალიურად (12)

რეჟისორი - ვიტორიო დე სიკა

23:40
სიჩქარე (15)

რეჟისორი - იან დე ბონტი. როლებში - კიანუ რივზი, სანდრა ბულოკი

01:35
სათამაშოები (12)

რეჟისორი - ბარი ლევინსონი. როლებში - რობინ უილიამსი, რობინ რაიტი

03:35
ბედის ვარსკვლავის ბრალია (12)

რეჟისორი - ჯოშ ბუნი. როლებში - შეილინ ვუდლი, ლორა დერნი

05:35
წინსვლის ხელოვნება (12)

როლებში - გევინ ვიესენი. როლებში - ფრედი ჰაიმორი, ემა რობერტსი

07:00
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

07:25
დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები

დოკუმენტური ფილმი

08:20
გრაფი მონტე კრისტო I (U)

რეჟისორი - რობერ ვერნე. როლებში - ჟან მარე

10:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

12:55
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

14:30
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

16:00
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

16:25
საიდუმლო ზაფხული (U)

როლებში - რიკ ბოტა

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

20:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:55
ხვალიდან გამოვსწორდები (15)

ტელესერიალი

23:00
დოსიე

პაატა ქურდაძის საავტორო გადაცემა

00:45
უოლტერ მიტის საიდუმლო ცხოვრება (U)

რეჟისორი - ბენ სტილერი. როლებში - ბენ სტილერი, შირლი მაკლეინი

02:35
მტრის სახლში (15)

რეჟისორი - ჯეიმსი კენტი. როლებში - კირა ნაიტლი, ალექსანდ სკარსგარდი

04:30
ბარდო - სიძულვილი

დოკუმენტური ფილმი

05:30
საიდუმლო ზაფხული (U)

როლებში - რიკ ბოტა

07:30
დოკუმენტური ფილმი
08:00
დედა კატა (U)

ზღაპარი

09:35
მისტერ პოპერის პინგვინები (U)

როლებში - მარკ უოტერსი. როლებში - ჯიმ კერი

11:10
საკვები მითი თუ რეალობა

დოკუმენტური ფილმი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
ოსკარი (U)

რეჟისორი - ე. მოლინარო. როლებში - ლუი დე ფიუნესი

14:00
რა არის მაღალი მოდა

დოკუმენტური ფილმი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
მეშვიდე წლის ქავილი (12)

რეჟისორი - ბ. უაილდერი. როლებში - მ. მონრო

17:25
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური № 2, კართახენას წყალქვეშა არქეოლოგიის მუზეუმი

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:30
ჰოპლა! ჩვენ ვცოცხლობთ

გადაცემათა ციკლი მოიაზრება, როგორც მივიწყებულ ქართველ მსახიობთა პორტრეტები, გახსენება მათი შემოქმედებითი და პირადი ცხოვრებისა

19:05
უძველესი უხილავი ქალაქები

დოკუმენტური ფილმი

20:05
აკუსტიკა

მუსიკალური პროექტი, რომელსაც ცნობილი მუსიკოსები, კომპოზიტორები, ფოლკლორისტები და მომღერლები სტუმრობენ

20:55
მამიკოები (U)

რეჟისორი - ფრანსის ვებერი. როლებში - ჟერარ დეპარდიე, პიერ რიშარი

22:45
ბლეფი (U)

რეჟისორი - სერჯიო კორბუჩი. როლებში - ადრიანო ჩელენტანო, ენტონი ქუინი

00:35
მეხუთე ელემენტი (12)

რეჟისორები - ლუკ ბესონი

02:40
მარტოსული (15)

რეჟისორი - ბრაიან კოპელმანი. როლებში - მაიკლ დუგლასი, სუზენ სარანდონი

04:10
მეშვიდე წლის ქავილი (12)

რეჟისორი - ბ. უაილდერი. როლებში - მ. მონრო

06:00
უძველესი უხილავი ქალაქები

დოკუმენტური ფილმი

07:20
დოკუმენტური ფილმი
08:20
ზღაპარი
10:00
მარიამობა

პირდაპირი ტრანსლაცია

14:00
მხ. ფილმი
15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
მხ. ფილმი
18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
მხ. ფილმი
20:05
დოკუმენტური ფილმი
21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:35
კაცები

წამყვანები - ირაკლი კაკაბაძე, დავით ლაბაძე, ირაკლი ვახტანგიშვილი, გიორგი ჯანელიძე

22:20
კონცერტი
00:05
მხ. ფილმი
02:00
მხ. ფილმი
03:55
მხ. ფილმი
06:00
მხ. ფილმი
07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ველური მექსიკა

დოკუმენტური ფილმი

08:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

09:20
ზაფხული (U)

რეჟისორი - დ. ლინი. როლებში - კეტრინ ჰეპბერნი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:35
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

13:50
რეტრო რევოლუცია

დოკუმენტური ფილმი

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:35
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:25
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:50
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
ძიების პროცესი

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:50
ხვალიდან გამოვსწორდები (15)

ტელესერიალი

22:55
თაფლის მიწა

„სინედოკი“, საერთაშორისო დოკუმენტური ფილმების ფესტივალი

00:30
წყალი სპილოებისთვის (12)

რეჟისორი - ფრენსის ლოურენსი. როლებში - რიზ უიზერსპუნი, რობერტ პატინსონი

02:25
ჯაშუში (18)

რეჟისორი - პოლ ფიგი. როლებში - ჯეისონ სტეიტემი, ჯუდ ლოუ, მელისა მაკარტი

04:20
ქცევის მოდელი (U)

რეჟისორი - მარკ როსმანი

05:50
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)

სერიალში მოქმედება ვითარდება გამოგონილ, მიდსომერის საგრაფოში. პასტორალურ ფონზე სასტიკი მკვლელობები ხდება

07:00
ტორტების მეფე/ აირჩიე საოცნებო კაბა

„დისქავერის“ პოპულარული შოუები

07:30
ველური მექსიკა

დოკუმენტური ფილმი

08:30
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

09:20
სამი მუშკეტერი (U) II სერია

რეჟისორი - ბერნარ ბორდერი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა
12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:35
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

15:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

15:30
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:20
ხმელთაშუა ზღვის დავიწყებული საგანძური

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:55
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
უცხო

დოკუმენტური ფილმი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:50
ხვალიდან გამოვსწორდები (15)

ტელესერიალი

22:55
წარმოდგენა არ გაქვს თუ როგორ მიყვარხარ

„სინედოკი“, საერთაშორისო დოკუმენტური ფილმების ფესტივალი

00:25
ებოტების გამოგონილი ცხოვრება (15)

რეჟისორი - პეტ ო'კონორი. როლებში - ხოაკინ ფენიქსი, ლივ ტაილერი

02:10
ბიჭებისთვის (15)

რეჟისორი - მარტი ავგუსტინი. როლებში - ბეტ მიდლერი, ჯეიმს კანი
კემერონ დიაზი, ხავიერ ბარდემი, ბრედ პიტი

04:30
სიყვარულს ვერ იყიდი (U)

რეჟისორი - ფარჰარდ მანი

06:00
ანტუან დე სენტ ეგზიუპერი უკანასკნელი

დოკუმენტური ფილმი

07:00
თავიდან შეყვარება (U)
08:25
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

09:15
სამი მუშკეტერი (U) I სერია

რეჟისორი - ბერნარ ბორდერი

11:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

12:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

12:30
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

14:00
ბასტერ კიტონი ჰოლივუდის მიერ გათელილი გენიოსი

დოკუმენტური ფილმი

15:00
პარალიმპიადა

პირდაპირი ტრანსლაცია

17:15
ჩუმი მცველი

დოკუმენტური ფილმი

18:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

18:35
დიდი ტილოების პატარა საიდუმლოებანი

დოკუმენტური ფილმი

19:05
ქალების სამოთხე (U)

ტერეზა სიცილიიდან მილანში მიემგზავრება და მაღაზიაში იწყებს მუშაობას, რომელიც ქალბატონებისთვის ნამდვილი სამოთხეა

19:50
ტელემუზეუმი

საქართველოს პირველი არხის ახალი პროექტი ითვალისწინებს ოქროს ფონდის გაცოცხლებას

20:00
პარალიმპიური თამაშების მიმოხილვა

პირდაპირი ეთერი

21:00
მოამბე

საინფორმაციო გამოშვება ტელემაყურებელს აწვდის ამომწურავ, ობიექტურ ინფორმაციას საქართველოსა და მის ფარგლებს გარეთ მიმდინარე მთავარი მოვლენების შესახებ

21:45
ხვალიდან გამოვსწორდები (15)

ტელესერიალი

22:55
სონიტა

„სინედოკი“, საერთაშორისო დოკუმენტური ფილმების ფესტივალი

00:35
პარადაიზში გამომწყვდეულნი (12)

რეჟისორი - ჯორჯ გალო. როლებში - ნიკოლას კეიჯი
ქლოუზი

02:25
მრჩეველი (18)

რეჟისორი - რიდლი სკოტი. როლებში - მაიკლ ფასბენდერი, პენელოპა კრუსი, კემერონ დიაზი, ხავიერ ბარდემი, ბრედ პიტი

04:25
ვაზი და სიყვარული (U)

რეჟისორი - ბრედფორდ მეი

06:00
ბასტერ კიტონი ჰოლივუდის მიერ გათელილი გენიოსი

დოკუმენტური ფილმი