ერთა ლიგა - მესამე ტურის განრიგი და სატურნირო მდგომარეობა
ერთა ლიგა - მესამე ტურის განრიგი და სატურნირო მდგომარეობა

11 ოქტომბერი
A ლიგა
III ჯგუფი. პოლონეთი-პორტუგალია (22:45)

B ლიგა
II ჯგუფი. რუსეთი-შვედეთი (22:45)

C ლიგა
I ჯგუფი. ისრაელი-შოტლანდია (22:45)
IV ჯგუფი. ლიტუანია-რუმინეთი (22:45)
IV ჯგუფი. მონტენეგრო-სერბეთი (22:45)

D ლიგა
III ჯგუფი. კოსოვო-მალტა (22:45)
III ჯგუფი. ფარერები-აზერბაიჯანი (22:45)

12 ოქტომბერი
A ლიგა
II ჯგუფი. ბელგია-შვეიცარია (22:45)
IV ჯგუფი. ხორვატია-ინგლისი (22:45)

B ლიგა
III ჯგუფი. ავსტრია-ჩრ. ირლანდია (22:45)

C ლიგა
II ჯგუფი. ესტონეთი-ფინეთი (22:45)
II ჯგუფი. საბერძნეთი-უნგრეთი (22:45)

D ლიგა
II ჯგუფი. მოლდოვა-სან მარინო (22:45)
II ჯგუფი. ბელარუსი-ლუქსემბურგი (22:45)

13 ოქტომბერი
A ლიგა
I ჯგუფი. ჰოლანდია-გერმანია (22:45)

B ლიგა
I ჯგუფი. სლოვაკეთი-ჩეხეთი (17:00)
IV ჯგუფი. ირლანდია-დანია (22:45)

C ლიგა
III ჯგუფი. ნორვეგია-სლოვენია (20:00)
III ჯგუფი. ბულგარეთი-კვიპროსი (22:45)

D ლიგა
I ჯგუფი. ლატვია-ყაზახეთი (20:00)
I ჯგუფი. საქართველო-ანდორა (20:00)
IV ჯგუფი. სომხეთი-გიბრალტარი (20:00)
IV ჯგუფი. მაკედონია-ლიხტენშტაინი (22:45)

სატურნირო მდგომარეობა
A ლიგა
I ჯგუფი: საფრანგეთი – 4 ქულა; გერმანია – 1; ჰოლანდია – 1.
II ჯგუფი: შვეიცარია – 3 ქულა; ბელგია – 3; ისლანდია – 0.
III ჯგუფი: პორტუგალია – 3 ქულა; პოლონეთი – 1; იტალია – 1.
IV ჯგუფი: ესპანეთი – 6 ქულა; ინგლისი – 0; ხორვატია – 0.

B ლიგა
III ჯგუფი: უკრაინა – 6 ქულა; ჩეხეთი – 0; სლოვაკეთი – 0.
III ჯგუფი: რუსეთი – 3 ქულა; თურქეთი – 3; შვედეთი – 0.
III ჯგუფი: ბოსნია – 6 ქულა; ჩრ. ირლანდია – 0; ავსტრია – 0.
IV ჯგუფი: დანია – 3 ქულა; უელსი – 3; ირლანდია – 0.

C ლიგა
III ჯგუფი: შოტლანდია – 3 ქულა; ალბანეთი – 3; ისრაელი – 0.
III ჯგუფი: ფინეთი – 6 ქულა; უნგრეთი – 3; საბერძნეთი – 3; ესტონეთი – 0.
III ჯგუფი: ბულგარეთი – 6 ქულა; ნორვეგია – 3; კვიპროსი – 3; სლოვენია – 0.
IV ჯგუფი: მონტენეგრო – 4 ქულა; სერბეთი – 2; რუმინეთი – 2; ლიტუანია – 0.

D ლიგა
III ჯგუფი: საქართველო – 6 ქულა; ანდორა – 2; ლატვია – 1; ყაზახეთი – 1.
III ჯგუფი: ლუქსემბურგი – 6 ქულა; ბელარუსი – 4; მოლდოვა – 1; სან მარინო – 0.
III ჯგუფი: კოსოვო – 4 ქულა; ფარერები – 3; აზერბაიჯანი – 2; მალტა – 1.
IV ჯგუფი: მაკედონია – 6 ქულა; ლიხტენშტაინი – 3; სომხეთი – 3; გიბრალტარი – 0.

დატოვე კომენტარი