ტოკიო 2020 | პირველი დღის ყველა შედეგი სათამაშო სახეობებში #1TVSPORT
ტოკიო 2020 | პირველი დღის ყველა შედეგი სათამაშო სახეობებში #1TVSPORT

ხელბურთი

კაცები

A ჯგუფი

ნორვეგია-ბრაზილია   27:24

საფრანგეთი-არგენტინა       33:27

გერმანია-ესპანეთი      27:28

B ჯგუფი

შვედეთი-ბაჰრეინი      32:31

პორტუგალია-ეგვიპტე         31:37

დანია-იაპონია              47:30

 

ფრენბურთი

კაცები

A ჯგუფი

იტალია-კანადა             3:2

იაპონია-ვენესუელა     3:0

პოლონეთი-ირანი        2:3

B ჯგუფი

ბრაზილია-ტუნისი      3:0

რუსეთი-არგენტინა     3:1

აშშ-საფრანგეთი            3:0

 

ბალახის ჰოკეი

კაცები

A ჯგუფი

იაპონია-ავსტრალია    3:5

ზელანდია-ინდოეთი  2:3

არგენტინა-ესპანეთი   1:1

B ჯგუფი

ნიდერლანდები-ბელგია      1:3

ბრიტანეთი-ს. აფრიკა  3:1

კანადა-გერმანია           1:6

ქალები

A ჯგუფი

ნიდერლანდები-ინდოეთი  5:1

ირლანდია-ს. აფრიკა   2:0

 

სოფტბოლი

ჯგუფური ეტაპი

ავსტრალია-კანადა       1:7

აშშ-მექსიკა                     2:0

იაპონია-იტალია           5:0

 

3×3 კალათბურთი

ქალები

ჯგუფური ეტაპი

რუსეთი-იაპონია          21:18

ჩინეთი-რუმინეთი       21:10

რუსეთი-ჩინეთი           19:9

რუმინეთი-იაპონია      8:20

იტალია-მონღოლეთი  15:14

აშშ-საფრანგეთი            17:10

მონღოლეთი-აშშ           9:21

საფრანგეთი-იტალია   19:16

კაცები

ჯგუფური ეტაპი

პოლონეთი-ლატვია     14:21

ჩინეთი-სერბეთი          13:22

რუსეთი-ჩინეთი           21:13

სერბეთი-ნიდერლანდები   16:15

ლატვია-ბელგია            20:21

იაპონია-პოლონეთი     19:20

ნიდერლანდები-რუსეთი    18:15

ბელგია-იაპონია            16:18

 

ჩოგბურთი

კაცები. ერთეულები

I წრე

მედვედევი (როკ)-ბუბლიკი (ყაზ)  6:4, 7:6(8)

ჯოკოვიჩი (სერ)-დელიენი (ბოლ)  6:2, 6:2

სონეგო (იტა)-დანიელი (იაპ)           4:6, 7:6(6), 7:6(3)

დავიდოვიჩ ფოკინა (ესპ)-სოუზა (პორ)  6:3, 6:0

კარაცევი (რუს)-ტომი პოლი (აშშ)  6:3, 6:2

კარენიო ბუსტა (ესპ)-სანდგრენი (აშშ)     7:5, 6:2

ფონინი (იტა)-სუგიტა (იაპ) 6:4, 6:3

ჩილიჩი (ხორ)-მენეზეში (ბრა)        6:7(5), 7:5, 7:6(7)

ბასილაშვილი (საქ)-კარბალიეს ბაენა (ესპ)         6:3, 6:2

უმბერი (საფ)-ანდუხარი (ესპ)         7:6(3), 6:1

შტრუფი (გერ)-მონტეირო (ბრა)      6:3, 6:4

კეჩმანოვიჩი (სერ)-მაიჩრჟაკი (პოლ)         6:4, 6:2

შარდი (საფ)-ბარიოსი (ჩილ)            6:1, 7:6(4)

გერასიმოვი (ბლრ)-სიმონი (საფ)    4:6, 6:3, 6:4

მილმენი (ავსტრა)-მუსეტი (იტა)   6:3, 6:4

ნაგალი (ინდ)-ისტომინი (უზბ)       6:4, 6:7(6), 6:4

ქალები. ერთეულები

I წრე

შვიოტეკი (პოლ)-ბარტელი (გერ)   6:2, 6:2

კრეიჩიკოვა (ჩეხ)-დიასი (ყაზ)        5:2 უარი

ფრიდზემი (გერ)-უოტსონი (ბრიტ)           7:6(5), 6:3

ბენჩიჩი (შვეიც)-პეგულა (აშშ)         6:3, 6:3

რიბაკინა (ყაზ)-სტოსური (ავსტრა)           6:4, 6:2

ვონდროუშოვა (ჩეხ)-ბერტენსი (ნიდ)      6:4, 3:6, 6:4

პავლიუჩენკოვა (რუს)-ერანი (იტა)          6:0, 6:1

საკარი (საბ)-კონტავეიტი (ესტ)      7:5, 6:2

სტოიანოვიჩი (სერ)-ჰიბინო (იაპ)   6:3, 6:3

დოი (იაპ)-სარასუა (მექ)     6:3, 6:2

ფერნანდესი (კან)-იასტრემსკა (უკრ)        6:3, 3:6, 6:0

პეტერსონი (შვედ)-შერიფი (ეგვ)    7:5, 7:6(1)

ბადოსა (ესპ)-მლადენოვიჩი (საფ)  6:7(4), 6:3, 6:0

ბუზარნესკუ (რუმ)-რისკე (აშშ)      6:7(0), 7:5, 6:4

გოლუბიჩი (შვეიც)-ოსორიო (კოლ)           6:4, 6:1

 

წყალბურთი

ქალები

A ჯგუფი

კანადა-ავსტრალია       5:8

ს. აფრიკა-ესპანეთი      4:29

B ჯგუფი

იაპონია-აშშ                    4:25

ჩინეთი-რუსეთი           17:18

 

ფეხბურთი

E ჯგუფი

ჩილე-კანადა                  1:2

იაპონია-ბრიტანეთი    0:1

F ჯგუფი

ჩინეთი-ზამბია              4:4

ნიდერლანდები-ბრაზილია   3:3

G ჯგუფი

შვედეთი-ავსტრალია  4:2

ზელანდია-აშშ               1:6

დატოვე კომენტარი