„ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი
„ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი

ტელესკოლაში 15 სექტემბრიდან სწავლა იწყება.

იხილეთ „ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი:

ორშაბათი

I კლასი

09:00   მათემატიკა

09:15    ქართული

II კლასი

09:30    მათემატიკა

09:45    ქართული

 

V კლასი

10:00    ჩვენი საქართველო

10:20    მათემატიკა

10:40    სახვითი ხელოვნება

VII კლასი

11:00    ქართული

11:20    მათემატიკა

11:40    ფიზიკის დრო

IX კლასი

12:00   ფიზიკის დრო

12:20    ქართული

12:40    ქიმია

XI კლასი

13:00   გეოგრაფია

13:20   ქართული

13:40   ქიმია

 

ქართული არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

14:00   ქართული I დონე

14:20   ქართული II დონე

14:40   ქართული III დონე

 

16:30 ინგლისური დაწყებითი კლასებისთვის

 

სამშაბათი

IV კლასი

09:00    ქართული

09:20    მათემატიკა

09:40    ბუნება

VI კლასი

10:00    ჩვენი საქართველო

10:20     ბუნება

10:40    მათემატიკა

VIII კლასი

11:00   ქართული

11:20   ისტორია

11:40   ქიმია

X კლასი

12:00    ქართული

12:20    ბიოლოგია

12:40    გეოგრაფია

 

აბიტურიენტის დრო

13:00     ქართული

13:20     მათემატიკა

13:40     ისტორია

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლები

14:00    აზერბაიჯანული ენა – I-IV კლასი

14:15     მათემატიკა – I-IV კლასი

 

სომხურენოვანი სკოლები

14:30    სომხური ენა – I-IV კლასი

14:45    მათემატიკა – I-IV კლასი

 

16:30 ზოგადი ინგლისური

 

ოთხშაბათი

I-II კლასი

09:00    სახვითი ხელოვნება

09:20    ბუნება

09:40    მუსიკა

V კლასი

10:00    ქართული

10:20    ბუნება

10:40    მუსიკა

VII კლასი

11:00    ისტორია

11:20    გეოგრაფია

11:40    ბიოლოგია

IX კლასი

12:00     ისტორია

12:20     გეოგრაფია

12:40     მათემატიკა

XI კლასი

13:00    ისტორია

13:20    მათემატიკა

13:40    ბიოლოგია

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლები

14:00   აზერბაიჯანული ენა და ლიტერატურა – V-VI კლასი

14:15    მათემატიკა – V-VIII კლასი

სომხურენოვანი სკოლები

14:30    სომხური ენა და ლიტერატურა – V-VI კლასი

14:45    მათემატიკა – V-VIII კლასი

 

16:30 პროფესიული ინგლისური

 

ხუთშაბათი

III კლასი

09:00    ქართული

09:20    მათემატიკა

09:40    ბუნება

VI კლასი

10:00    ქართული

10:20    სახვითი ხელოვნება

10:40    მუსიკა

VIII კლასი

11:00    მათემატიკა

11:20    გეოგრაფია

11:40    ბიოლოგია

X კლასი

12:00    ისტორია

12:20    მათემატიკა

12:40    ქიმია

აბიტურიენტის დრო

13:00    ქართული

13:20    მათემატიკა

13:40    ისტორია

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლები

14:00   აზერბაიჯანული ენა და ლიტერატურა – VII-IX კლასი

14:15    მათემატიკა – IX-XII კლასი

სომხურენოვანი სკოლები

14:30    სომხური ენა და ლიტერატურა – VII-IX კლასი

14:45    მათემატიკა – IX-XII კლასი

 

16:30   წიგნის კლუბი

 

პარასკევი

III- IV კლასი

09:00    მე და საზოგადოება

09:20    სახვითი ხელოვნება

09:40    მუსიკა

ფიზიკის დრო

10:00    ფიზიკის დრო

10:20    ფიზიკის დრო

10:40    ფიზიკის დრო

VII-VIII კლასი

11:00    სახვითი ხელოვნება

11:15     მუსიკა

11:30    სამოქალაქო – VII-VIII

11:45    სამოქალაქო – IX-X

IX კლასი

12:00    ბიოლოგია

12:20    სახვითი ხელოვნება

12:40    მუსიკა

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლები

14:00   აზერბაიჯანული ენა და ლიტერატურა – X-XII კლასი

14:15    ზოგადი უნარები აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

სომხურენოვანი სკოლები

14:30    სომხური ენა და ლიტერატურა – X-XII კლასი

14:45    ზოგადი უნარები სომხურენოვანი სკოლებისთვის

ტელესკოლა

დატოვე კომენტარი