„ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი
„ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი

30 მარტს დაიწყო პირველი არხი | განათლების საგანმანათლებლო პროექტი „ტელესკოლა“.

იხილეთ „ტელესკოლის“ გაკვეთილების ცხრილი:

ორშაბათი

I-II კლასი

09:00 -09:15  მათემატიკა  I კლასი

09:20 -09:35  ქართული

09:40 -09:55  სახვითი ხელოვნება

09:55 -09:58  ხატვის გაკვეთილები ჟოზესთან ერთად

 

V კლასი

10:00 -10:15    ჩვენი საქართველო

10:20 -10:35   მათემატიკა

10:40 -10:55   სახვითი ხელოვნება

VII კლასი

11:00 -11:15  ქართული

11:20 -11:35  მათემატიკა

11:40 -11:55    ფიზიკის დრო

IX კლასი

12:00 -12:15   ფიზიკის დრო

12:20 -12:35   ქართული

12:40 -12:55   ქიმია

XI კლასი

13:00 -13:15   გეოგრაფია

13:20 -13:35   ქართული

13:40 -13:55   ქიმია

14:00 -14:15    ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

I-IV კლასი

15:00 -15:15   მათემატიკა

15:20 -15:35   ბუნება

15:40 -15:55   მშობლიური

 

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

I-IV კლასი

16:00 -16:15   მათემატიკა

16:20 -16:35   ბუნება

16:40 -16:55   მშობლიური

 

სამშაბათი

IV კლასი

09:00 -09:15    ქართული

09:20 -09:35   მათემატიკა

09:40 -09:55   ბუნება

VI კლასი

10:00 -10:15    ჩვენი საქართველო

10:20 -10:35   ბუნება

10:40 -10:55   მათემატიკა

VIII კლასი

11:00 -11:15  ქართული

11:20 -11:35  ისტორია

11:40 -11:55  ქიმია

X კლასი

12:00 -12:15   ქართული

12:20 -12:35   ბიოლოგია

12:40 -12:55  გეოგრაფია

აბიტურიენტის დრო

13:00 -13:15    ქართული

13:20 -13:35   მათემატიკა

13:40 -13:55   ისტორია

14:00 -14:15   ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

V-VI კლასი

15:00 -15:15   მათემატიკა

15:20 -15:35   ბუნება

15:40 -15:55   მშობლიური

 

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

V-VI კლასი

16:00 -16:15   მათემატიკა

16:20 -16:35   ბუნება

16:40 -16:55   მშობლიური

 

ოთხშაბათი

I-II კლასი

09:00 -09:15  მათემატიკა  II კლასი

09:20 -09:35 ბუნება

09:40 -09:55 მუსიკა

09:55 -09:58  ხატვის გაკვეთილები ჟოზესთან ერთად

 

V კლასი

10:00 -10:15  ქართული

10:20 -10:35 ბუნება

10:40 -10:55 მუსიკა

VII კლასი

11:00 -11:15  ისტორია

11:20 -11:35  გეოგრაფია

11:40 -11:55  ბიოლოგია

IX კლასი

12:00 -12:15   ისტორია

12:20 -12:35   გეოგრაფია

12:40 -12:55   მათემატიკა

XI კლასი

13:00 -13:15  ისტორია

13:20 -13:35  მათემატიკა

13:40 -13:55  ბიოლოგია

14:00 -14:15  ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

VII-X კლასი

15:00 -15:15   მათემატიკა

15:20 -15:35   მშობლიური

15:40 -15:55   ბიოლოგია

 

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

VII-X კლასი

16:00 -16:15   მათემატიკა

16:20 -16:35   მშობლიური

16:40 -16:55   ბიოლოგია

 

ხუთშაბათი

III კლასი

09:00 -09:15  ქართული

09:20 -09:35  მათემატიკა

09:40 -09:55  ბუნება

09:55 -09:58  ხატვის გაკვეთილები ჟოზესთან ერთად

VI კლასი

10:00 -10:15  ქართული

10:20 -10:35  სახვითი ხელოვნება

10:40 -10:55  მუსიკა

VIII კლასი

11:00 -11:15   მათემატიკა

11:20 -11:35   გეოგრაფია

11:40 -11:55   ბიოლოგია

X კლასი

12:00 -12:15  ისტორია

12:20 -12:35  მათემატიკა

12:40 -12:55  ქიმია

აბიტურიენტის დრო

13:00 -13:15  ქართული

13:20 -13:35  მათემატიკა

13:40 -13:55  ისტორია

14:00 -14:15  ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

 

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

15:00 -15:15   მათემატიკა

15:20 -15:35   მშობლიური

15:40 -15:55   ბიოლოგია

 

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

16:00 -16:15   მათემატიკა

16:20 -16:35   მშობლიური

16:40 -16:55   ბიოლოგია

 

პარასკევი

III- IV კლასი

09:00 -09:15  მე და საზოგადოება

09:20 -09:35  სახვითი ხელოვნება

09:40 -09:55  მუსიკა

ფიზიკის დრო

10:00 -10:15  ფიზიკა

10:20 -10:35  ფიზიკა

10:40 -10:55  ფიზიკა

VII-VIII კლასი

11:00 -11:15    სამოქალაქო განათლება

11:20 -11:35    სახვითი ხელოვნება

11:40 -11:55    მუსიკა

IX კლასი

12:00 -12:15  ბიოლოგია

12:20 -12:35  სახვითი ხელოვნება

12:40 -12:55  მუსიკა

ინგლისურის დრო

13:00 -13:15  ინგლისური  I  დონე

13:20 -13:35  ინგლისური   II დონე

13:40 -13:55  ინგლისური  III დონე

 

14:00 -14:15 ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები აბიტურიენტებისთვის

 

 

ქართული ენა არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

15:00 -15:15 ქართული  I დონე

15:20 -15 :35 ქართული   II დონე

15:40 -15:55 ქართული  III დონე

 

აბიტურიენტის დრო არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

16:00 -16:30 უნარები აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

16:30 -17 :00 უნარები სომხურენოვანი სკოლებისთვის

 

შაბათი

11:00  დოკუმენტური ფილმი „ძველი რომის საგანძური“

12:00  ქართული ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

12:15  ცეკვის გაკვეთილი

12:30  ჭადრაკის გაკვეთილი

12:45  მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

13:20  რჩევები მშობლებს

13:40  დოკუმენტური ფილმი „პლანეტა დედამიწა II“

14:35  დოკუმენტური სერიალი „ქართლის ცხოვრება მარიამ ლორთქიფანიძესთან ერთად“

15:00  დოკუმენტური ფილმი „ცივილიზაცია“

15:50  დოკუმენტური ფილმი „ივ სენ ლორანის ნახატები“

 

კვირა

11:00  დოკუმენტური ფილმი „ამერიკის ხელოვნება“

12:00  ქართული ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

12:15  ცეკვის გაკვეთილი

12:30  ჭადრაკის გაკვეთილი

12:45  მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

13:20  რჩევები მშობლებს

13:40  დოკუმენტური ფილმი „დედამიწის ბუნებრივი საოცრებები“

14:35  დოკუმენტური სერიალი „ქართლის ცხოვრება მარიამ ლორთქიფანიძესთან ერთად“

15:00  დოკუმენტური ფილმი „ცივილიზაცია“

15:50  დოკუმენტური ფილმი „ალექსანდრ მაკ-ქუინი“

პირველი არხი | განათლება

დატოვე კომენტარი