ჩემპიონთა ლიგის ჯგუფური ტურნირის კალენდარი #1TVSPORT
ჩემპიონთა ლიგის ჯგუფური ტურნირის კალენდარი #1TVSPORT

უეფა-მ გამოაქვეყნა 2021-22 წლების ჩემპიონთა ლიგის ჯგუფური ეტაპის სრული კალენდარი.

 

I ტური

სამშაბათი, 14 სექტემბერი

E ჯგუფი: ბარსელონა-ბაიერნი, დინამო კ-ბენფიკა

F ჯგუფი: იანგ ბოიზი-მანჩესტერ იუნ, ვილიარეალი-ატალანტა

G ჯგუფი: სევილია-ზალცბურგი, ლილი-ვოლფსბურგი

H ჯგუფი: ჩელსი-ზენიტი, მალმიო-იუვენტუსი

 

ოთხშაბათი, 15 სექტემბერი

A ჯგუფი: მანჩესტერ სიტი-ლაიპციგი, ბრიუგე-პსჟ

B ჯგუფი: ატლეტიკო-პორტუ, ლივერპული-მილანი

C ჯგუფი: ბეშიქთაში-დორტმუნდი, სპორტინგი-აიაქსი

D ჯგუფი: შერიფი-შახტარი, ინტერი-რეალი

 

II ტური

სამშაბათი, 28 სექტემბერი

A ჯგუფი: პსჟ-მანჩესტერ სიტი, ლაიპციგი-ბრიუგე

B ჯგუფი: მილანი-ატლეტიკო, პორტუ-ლივერპული

C ჯგუფი: აიაქსი-ბეშიქთაში, დორტმუნდი-სპორტინგი

D ჯგუფი: შახტარი-ინტერი, რეალი-შერიფი

 

ოთხშაბათი, 29 სექტემბერი

E ჯგუფი: ბაიერნი-დინამო კ, ბენფიკა-ბარსელონა

F ჯგუფი: ატალანტა-იანგ ბოიზი, მანჩესტერ იუნ-ვილიარეალი

G ჯგუფი: ზალცბურგი-ლილი, ვოლფსბურგი-სევილია

H ჯგუფი: ზენიტი-მალმიო, იუვენტუსი-ჩელსი

 

III ტური

სამშაბათი, 19 ოქტომბერი

A ჯგუფი: ბრიუგე-მანჩესტერ სიტი, პსჟ-ლაიპციგი

B ჯგუფი: ატლეტიკო-ლივერპული, პორტუ-მილანი

C ჯგუფი: ბეშიქთაში-სპორტინგი, აიაქსი-დორტმუნდი

D ჯგუფი: შახტარი-რეალი, ინტერი-შერიფი

 

ოთხშაბათი, 20 ოქტომბერი

E ჯგუფი: ბარსელონა-დინამო კ, ბენფიკა-ბაიერნი

F ჯგუფი: იანგ ბოიზი-ვილიარეალი, მანჩესტერ იუნ-ატალანტა

G ჯგუფი: ზალცბურგი-ვოლფსბურგი, ლილი-სევილია

H ჯგუფი: ჩელსი-მალმიო, ზენიტი-იუვენტუსი

 

IV ტური

სამშაბათი, 2 ნოემბერი

E ჯგუფი: დინამო კ-ბარსელონა, ბაიერნი-ბენფიკა

F ჯგუფი: ვილიარეალი-იანგ ბოიზი, ატალანტა-მანჩესტერ იუნ

G ჯგუფი: ვოლფსბურგი-ზალცბურგი, სევილია-ლილი

H ჯგუფი: მალმიო-ჩელსი, იუვენტუსი-ზენიტი

 

ოთხშაბათი, 3 ნოემბერი

A ჯგუფი: მანჩესტერ სიტი-ბრიუგე, ლაიპციგი-პსჟ

B ჯგუფი: მილანი-პორტუ, ლივერპული-ატლეტიკო

C ჯგუფი: სპორტინგი-ბეშიქთაში, დორტმუნდი-აიაქსი

D ჯგუფი: რეალი-შახტარი, შერიფი-ინტერი

 

V ტური

სამშაბათი, 23 ნოემბერი

E ჯგუფი: დინამო კ-ბაიერნი, ბარსელონა-ბენფიკა

F ჯგუფი: ვილიარეალი-მანჩესტერ იუნ, იანგ ბოიზი-ატალანტა

G ჯგუფი: სევილია-ვოლფსბურგი, ლილი-ზალცბურგი

H ჯგუფი: მალმიო-ზენიტი, ჩელსი-იუვენტუსი

 

ოთხშაბათი, 24 ნოემბერი

A ჯგუფი: მანჩესტერ სიტი-პსჟ, ბრიუგე-ლაიპციგი

B ჯგუფი: ატლეტიკო-მილანი, ლივერპული-პორტუ

C ჯგუფი: ბეშიქთაში-აიაქსი, სპორტინგი-დორტმუნდი

D ჯგუფი: ინტერი-შახტარი, შერიფი-რეალი

 

VI ტური

სამშაბათი, 7 დეკემბერი

A ჯგუფი: პსჟ-ბრიუგე, ლაიპციგი-მანჩესტერ სიტი

B ჯგუფი: პორტუ-ატლეტიკო, მილანი-ლივერპული

C ჯგუფი: დორტმუნდი-ბეშიქთაში, აიაქსი-სპორტინგი

D ჯგუფი: რეალი-ინტერი, შახტარი-შერიფი

 

ოთხშაბათი, 8 დეკემბერი

E ჯგუფი: ბენფიკა-დინამო კ, ბაიერნი-ბარსელონა

F ჯგუფი: მანჩესტერ იუნ-იანგ ბოიზი, ატალანტა-ვილიარეალი

G ჯგუფი: ზალცბურგი-სევილია, ვოლფსბურგი-ლილი

H ჯგუფი: იუვენტუსი-მალმიო, ზენიტი-ჩელსი

დატოვე კომენტარი