To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

LIVE
პროგრამა
სამ 26/05
ოთხ 27/05
ხუთ 28/05
პარ 29/05
შაბ 30/05
კვ 31/05
ორ 01/06
სამ 02/06
ოთხ 03/06
ხუთ 04/06
პარ 05/06
შაბ 06/06
კვ 07/06
ორ 08/06
სამ 09/06
09:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

10:00
ბრემენელი მუსიკოსები (U)

მხ. ფილმი

11:00
ტელესკოლა

ინგლისურის გაკვეთილი

12:00
ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

ქართული ხალხური მუსიკის შემსრულებელი ჯგუფებისა და ანსამბლების დახმარებით მსმენელი/მაყურებელი ქართული სიმღერის გამორჩეულ ნიმუშებს შეისწავლის

12:15
ტელესკოლა

ცეკვის გაკვეთილი

12:30
ტელესკოლა

ჭადრაკის გაკვეთილი

12:40
ტელესკოლა

ხატვის გაკვეთილი

12:45
ტელესკოლა

მუსიკის გაკვეთილები დათო ევგენიძესთან ერთად

13:00
ტელესკოლა

სკოლამდელთათვის

13:20
პლანეტა დედამიწა

დოკუმენტური ფილმი

14:15
ჩინეთის ისტორია

დოკუმენტური ფილმი

15:15
სამი დათვის თავგადასავალი

ანიმაცია

16:30
ოქტომბრის ცა (U)

მხ. ფილმი

18:25
დიდი ვალდო პეპერი (U)

მხ. ფილმი

20:00
ჩემი მშვენიერი ლედი (U)

მხ. ფილმი

21:40
ტრუმენის შოუ (U)

მხ. ფილმი

09:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

10:00
ქალთევზა (U)

მხ. ფილმი

11:00
ტელესკოლა

ინგლისურის გაკვეთილი

12:00
ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

ქართული ხალხური მუსიკის შემსრულებელი ჯგუფებისა და ანსამბლების დახმარებით მსმენელი/მაყურებელი ქართული სიმღერის გამორჩეულ ნიმუშებს შეისწავლის

12:15
ტელესკოლა

ცეკვის გაკვეთილი

12:30
ტელესკოლა

ჭადრაკის გაკვეთილი

12:40
ტელესკოლა

ხატვის გაკვეთილი

12:45
ტელესკოლა

მუსიკის გაკვეთილები დათო ევგენიძესთან ერთად

13:00
ტელესკოლა

სკოლამდელთათვის

13:20
პლანეტა დედამიწა

დოკუმენტური ფილმი

14:15
ჩინეთის ისტორია

დოკუმენტური ფილმი

15:15
ზღაპარი სამ დათვზე

ანიმაცია

16:15
ოქროს ციებ-ცხელება (U)

მხ. ფილმი

17:25
დროის მანქანა (12)

მხ. ფილმი

19:00
მევერიკი (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მე და საზოგადოება

III-IV კლასი

09:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

III-IV კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

09:40
ტელესკოლა - მუსიკა

III-IV კლასი. მასწავლებელი - მაგდა პაპიაშვილი

10:00
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

11:00
ტელესკოლა - სამოქალაქო განათლება

VII კლასი. მასწავლებელი - სოფო ბაჩილავა. VIII კლასი - მასწავლებელი - გიორგი ჭანტურია

11:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

VII-VIII კლასი. მასწავლებელი - ანი კლდიაშვილი

11:40
ტელესკოლა - მუსიკა

VII-VIII კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

12:00
ტელესკოლა - ბიოლოგია

IX კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

IX კლასი. მასწავლებელი - ანი კლდიაშვილი

12:40
ტელესკოლა - მუსიკა

IX კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

13:00
ტელესკოლა - ინგლისურის დრო

ნიკოლი არაგონა, ამანდა მიტჩელი და ალექსანდერ ბარამიძე-სიტველი

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ქართული ენა არაქართულენოვანი სკოლების მოსწავლეებისათვის

ტელესკოლა

16:00
უნარები აზერბაიჯანულენოვანი სკოლების მოსწავლეებისთვის

ტელესკოლა

16:30
უნარები სომხურენოვანი სკოლების მოსწავლეებისთვის

ტელესკოლა

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
პატარა ქალები (U)

მხ. ფილმი

19:40
იმპერატორის კლუბი (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - ქართული

III კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

III კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:40
ტელესკოლა - ბუნება

III კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

10:00
ტელესკოლა - ქართული

VI კლასი. მასწავლებელი - ირინა ნაცვლიშვილი

10:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

VI კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

10:40
ტელესკოლა - მუსიკა

VI კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

11:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

VIII კლასი. მასწვლებელი - ქეთი ცერცვაძე

11:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნინო გულმაგარაშვილი

11:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:00
ტელესკოლა - ისტორია

X კლასი. მასწავლებელი - ნუგზარ მოლაშვილი

12:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

X კლასი. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

12:40
ტელესკოლა - ქიმია

X კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

13:00
ტელესკოლა - ქართული

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - ნინო ღამბაშიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ისტორია

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ვარსკვლავური გზა: საზღვრებს მიღმა (12)

მხ. ფილმი

19:40
მაჯესტიკი (U)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

I-II კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:20
ტელესკოლა - ბუნება

I-II კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

09:40
ტელესკოლა - მუსიკა

I-II კლასი. მასწავლებელი - მაგდა პაპიაშვილი

10:00
ტელესკოლა - ქართული

V კლასი. მასწავლებელი - ირინა ნაცვლიშვილი

10:20
ტელესკოლა - ბუნება

V კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან ახვლედიანი

10:40
ტელესკოლა - მუსიკა

V კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

11:00
ტელესკოლა - ისტორია

VII კლასი. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

11:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

VII კლასი. მასწავლებელი - ნინო გულმაგარაშვილი

11:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

VII კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:00
ტელესკოლა - ისტორია

IX კლასი. მასწავლებელი - ნუგზარ მოლაშვილი

12:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

IX კლასი. მასწავლებელი - ქეთინო მერებაშვილი

12:40
ტელესკოლა - მათემატიკა

IX კლასი. მასწავლებელი - ქეთი ცერცვაძე

13:00
ტელესკოლა - ისტორია

XI კლასი. მასწავლებელი - ნიკა გურგენიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

XI კლასი. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

XI კლასი. მასწავლებელი - ინგა პაქსაშვილი

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

VII-X კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

VII-X კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ვარსკვლავური გზა: წყვდიადში (12)

მხ. ფილმი

19:50
მონა ლიზას ღიმილი (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - ქართული

IV კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

IV კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:40
ტელესკოლა - ბუნება

IV კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

10:00
ტელესკოლა - ჩვენი საქართველო

VI კლასი. მასწავლებელი - გიგი ბერძენიშვილი

10:20
ტელესკოლა - ბუნება

VI კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან ახვლედიანი

10:40
ტელესკოლა - მათემატიკა

VI კლასი. მასწავლებელი - გოგა ლაზრიშვილი, იგივე ცვანციკა

11:00
ტელესკოლა - ქართული

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნათია ფურცელაძე

11:20
ტელესკოლა - ისტორია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნიკა გურგენიძე

11:40
ტელესკოლა - ქიმია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

12:00
ტელესკოლა - ქართული

X კლასი. მასწავლებელი - ვასილ მაღლაფერიძე

12:20
ტელესკოლა - ბიოლოგია

X კლასი. მასწავლებელი - ინგა პაქსაშვილი

12:40
ტელესკოლა - გეოგრაფია

X კლასი. მასწავლებელი - მეგი ტალახაძე

13:00
ტელესკოლა - ქართული

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - ნინო ღამბაშიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ისტორია

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

V-VI კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

V-VI კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ვარსკვლავური გზა (12)

მხ. ფილმი

19:50
შვიდი წელი ტიბეტში (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

I კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:20
ტელესკოლა - ქართული

I-II კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:40
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

I-II კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

10:00
ტელესკოლა - ჩვენი საქართველო

V კლასი. მასწავლებელი - გიგი ბერძენიშვილი

10:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

V კლასი. მასწავლებელი - გოგა ლაზრიშვილი, იგივე ცვანციკა

10:40
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

V კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

11:00
ტელესკოლა - ქართული

VII კლასი. მასწავლებელი - ნათია ფურცელაძე

11:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

VII კლასი. მასწავლებელი - ქეთი ცერცვაძე

11:40
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

VII კლასი. დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

12:00
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

IX კლასი.
დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

12:20
ტელესკოლა - ქართული

IX კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან აბრამიძე

12:40
ტელესკოლა - ქიმია

IX კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

13:00
ტელესკოლა - გეოგრაფია

XI კლასი. მასწავლებელი - მეგი ტალახაძე

13:20
ტელესკოლა - ქართული

XI კლასი. მასწავლებელი - გია მურღულია

13:40
ტელესკოლა - ქიმია

XI კლასი. მასწავლებელი - სოფიკო ფაცაცია

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

I-IV კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

I-IV კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

სერიალი

17:50
მობი დიკი (U)

მხ. ფილმი.
I-II სერია

19:50
გარიყული (12)

მხ. ფილმი

09:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

10:00
მეფის ახალი სამოსი (U)

მხ. ფილმი

11:00
ამერიკის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

12:00
ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

ქართული ხალხური მუსიკის შემსრულებელი ჯგუფებისა და ანსამბლების დახმარებით მსმენელი/მაყურებელი ქართული სიმღერის გამორჩეულ ნიმუშებს შეისწავლის

12:15
ტელესკოლა

ცეკვის გაკვეთილი

12:30
ტელესკოლა

ჭადრაკის გაკვეთილი

12:40
ტელესკოლა

ხატვის გაკვეთილი

12:45
ტელესკოლა

მუსიკის გაკვეთილები დათო ევგენიძესთან ერთად

13:00
ტელესკოლა

სკოლამდელთათვის

13:20
პლანეტა დედამიწა

დოკუმენტური ფილმი

14:15
ჩინეთის ისტორია

დოკუმენტური ფილმი

15:10
ღამის დარაჯთა ლეგენდები

ანიმაცია

16:40
საიდუმლო ბაღი (U)

მხ. ფილმი

18:20
ასტერიქსი და ობელიქსი: მისია-კლეოპატრა (U)

მხ. ფილმი

20:05
სამი მუშკეტერი (U)

მხ. ფილმი

21:40
ტრუმენის შოუ (U)

მხ. ფილმი

09:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

10:00
დიდოსტატი ქურდი (U)

მხ. ფილმი

11:00
ამერიკის ხელოვნება

დოკუმენტური ფილმი

12:00
ხალხური სიმღერის გაკვეთილები

ქართული ხალხური მუსიკის შემსრულებელი ჯგუფებისა და ანსამბლების დახმარებით მსმენელი/მაყურებელი ქართული სიმღერის გამორჩეულ ნიმუშებს შეისწავლის

12:15
ტელესკოლა

ცეკვის გაკვეთილი

12:30
ტელესკოლა

ჭადრაკის გაკვეთილი

12:40
ტელესკოლა

ხატვის გაკვეთილი

12:45
ტელესკოლა

მუსიკის გაკვეთილები დათო ევგენიძესთან ერთად

13:00
ტელესკოლა

სკოლამდელთათვის

13:20
პლანეტა დედამიწა

დოკუმენტური ფილმი

14:15
ჩინეთის ისტორია

დოკუმენტური ფილმი

15:10
ღობის მიღმა

ანიმაცია

16:30
უფლისწული და მათხოვარი (U)

მხ. ფილმი

18:00
ასტერიქსი და ობელიქსი კეისრის წინააღმდეგ (U)

მხ. ფილმი

19:45
სამი მუშკეტერი (U)

მხ. ფილმი

21:25
გმირი (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მე და საზოგადოება

III-IV კლასი

09:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

III-IV კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

09:40
ტელესკოლა - მუსიკა

III-IV კლასი. მასწავლებელი - მაგდა პაპიაშვილი

10:00
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

11:00
ტელესკოლა - სამოქალაქო განათლება

VII კლასი. მასწავლებელი - სოფო ბაჩილავა. VIII კლასი - მასწავლებელი - გიორგი ჭანტურია

11:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

VII-VIII კლასი. მასწავლებელი - ანი კლდიაშვილი

11:40
ტელესკოლა - მუსიკა

VII-VIII კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

12:00
ტელესკოლა - ბიოლოგია

IX კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

IX კლასი. მასწავლებელი - ანი კლდიაშვილი

12:40
ტელესკოლა - მუსიკა

IX კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

13:00
ტელესკოლა - ინგლისურის დრო

ნიკოლი არაგონა, ამანდა მიტჩელი და ალექსანდერ ბარამიძე-სიტველი

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ქართული ენა არაქართულენოვანი სკოლების მოსწავლეებისათვის

ტელესკოლა

16:00
უნარები აზერბაიჯანულენოვანი სკოლების მოსწავლეებისთვის

ტელესკოლა

16:30
უნარები სომხურენოვანი სკოლების მოსწავლეებისთვის

ტელესკოლა

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ფორესტ გამპი (12)

მხ. ფილმი

20:00
ადელ ბლანსეკის უჩვეულო თავგადასავალი (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - ქართული

III კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

III კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:40
ტელესკოლა - ბუნება

III კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

10:00
ტელესკოლა - ქართული

VI კლასი. მასწავლებელი - ირინა ნაცვლიშვილი

10:20
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

VI კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

10:40
ტელესკოლა - მუსიკა

VI კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

11:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

VIII კლასი. მასწვლებელი - ქეთი ცერცვაძე

11:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნინო გულმაგარაშვილი

11:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:00
ტელესკოლა - ისტორია

X კლასი. მასწავლებელი - ნუგზარ მოლაშვილი

12:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

X კლასი. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

12:40
ტელესკოლა - ქიმია

X კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

13:00
ტელესკოლა - ქართული

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - ნინო ღამბაშიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ისტორია

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
აპოლო 13 (U)

მხ. ფილმი

20:05
აუგუსტ რაში (U)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

I-II კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:20
ტელესკოლა - ბუნება

I-II კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

09:40
ტელესკოლა - მუსიკა

I-II კლასი. მასწავლებელი - მაგდა პაპიაშვილი

10:00
ტელესკოლა - ქართული

V კლასი. მასწავლებელი - ირინა ნაცვლიშვილი

10:20
ტელესკოლა - ბუნება

V კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან ახვლედიანი

10:40
ტელესკოლა - მუსიკა

V კლასი. მასწავლებელი - ნინო ქაჯაია

11:00
ტელესკოლა - ისტორია

VII კლასი. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

11:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

VII კლასი. მასწავლებელი - ნინო გულმაგარაშვილი

11:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

VII კლასი. მასწავლებელი - ნატო შათირიშვილი

12:00
ტელესკოლა - ისტორია

IX კლასი. მასწავლებელი - ნუგზარ მოლაშვილი

12:20
ტელესკოლა - გეოგრაფია

IX კლასი. მასწავლებელი - ქეთინო მერებაშვილი

12:40
ტელესკოლა - მათემატიკა

IX კლასი. მასწავლებელი - ქეთი ცერცვაძე

13:00
ტელესკოლა - ისტორია

XI კლასი. მასწავლებელი - ნიკა გურგენიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

XI კლასი. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ბიოლოგია

XI კლასი. მასწავლებელი - ინგა პაქსაშვილი

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

VII-X კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

VII-X კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ჯეინ ეარი (12)

მხ. ფილმი

19:45
მე სემი ვარ (12)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - ქართული

IV კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

IV კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:40
ტელესკოლა - ბუნება

IV კლასი. მასწავლებელი - ირმა მალანია

10:00
ტელესკოლა - ჩვენი საქართველო

VI კლასი. მასწავლებელი - გიგი ბერძენიშვილი

10:20
ტელესკოლა - ბუნება

VI კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან ახვლედიანი

10:40
ტელესკოლა - მათემატიკა

VI კლასი. მასწავლებელი - გოგა ლაზრიშვილი, იგივე ცვანციკა

11:00
ტელესკოლა - ქართული

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნათია ფურცელაძე

11:20
ტელესკოლა - ისტორია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ნიკა გურგენიძე

11:40
ტელესკოლა - ქიმია

VIII კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

12:00
ტელესკოლა - ქართული

X კლასი. მასწავლებელი - ვასილ მაღლაფერიძე

12:20
ტელესკოლა - ბიოლოგია

X კლასი. მასწავლებელი - ინგა პაქსაშვილი

12:40
ტელესკოლა - გეოგრაფია

X კლასი. მასწავლებელი - მეგი ტალახაძე

13:00
ტელესკოლა - ქართული

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - ნინო ღამბაშიძე

13:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გიორგი მჭედლიშვილი

13:40
ტელესკოლა - ისტორია

აბიტურიენტის დრო. მასწავლებელი - გელა ჯამაგიძე

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

V-VI კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

V-VI კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

ტელესერიალი

17:50
ექვთიმე თაყაიშვილი

დოკუმენტური ფილმი

19:10
ახალგაზრდა კომპოზიტორის მოგზაურობა (U)

მხ. ფილმი

08:00
კუნგ ფუ პანდას საოცარი ლეგენდები

ანიმაცია

09:00
ტელესკოლა - მათემატიკა

I კლასი. მასწავლებელი - დაჩი ნანობაშვილი

09:20
ტელესკოლა - ქართული

I-II კლასი. მასწავლებელი - ლელა კოტორაშვილი

09:40
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

I-II კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

10:00
ტელესკოლა - ჩვენი საქართველო

V კლასი. მასწავლებელი - გიგი ბერძენიშვილი

10:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

V კლასი. მასწავლებელი - გოგა ლაზრიშვილი, იგივე ცვანციკა

10:40
ტელესკოლა - სახვითი ხელოვნება

V კლასი. მასწავლებელი - ანი გოგორიშვილი

11:00
ტელესკოლა - ქართული

VII კლასი. მასწავლებელი - ნათია ფურცელაძე

11:20
ტელესკოლა - მათემატიკა

VII კლასი. მასწავლებელი - ქეთი ცერცვაძე

11:40
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

VII კლასი. დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

12:00
ტელესკოლა - ფიზიკის დრო

IX კლასი.
დავით სონღულაშვილის გაკვეთილები ფიზიკის ვირტუალური ლაბორატორიიდან

12:20
ტელესკოლა - ქართული

IX კლასი. მასწავლებელი - რუსუდან აბრამიძე

12:40
ტელესკოლა - ქიმია

IX კლასი. მასწავლებელი - ხათუნა ნოზაძე

13:00
ტელესკოლა - გეოგრაფია

XI კლასი. მასწავლებელი - მეგი ტალახაძე

13:20
ტელესკოლა - ქართული

XI კლასი. მასწავლებელი - გია მურღულია

13:40
ტელესკოლა - ქიმია

XI კლასი. მასწავლებელი - სოფიკო ფაცაცია

14:00
ცვანციკას ონლაინ გაკვეთილები

მათემატიკა აბიტურიენტებისთვის

14:15
დროისა და სივრცის მიღმა, მორგან ფრიმენთან ერთად

ამერიკულ დოკუმენტურ სერიალში ასახულია ასტროფიზიკის, ბიოლოგიის, კვანტური მექანიკის და სხვა სფეროებში მიღწეული თანამედროვე აღმოჩენები

15:00
ტელესკოლა - აზერბაიჯანული სკოლებისთვის

I-IV კლასი

16:00
ტელესკოლა - სომხური სკოლებისთვის

I-IV კლასი

17:00
გამარჯვებული ვიქტორია (U)

სერიალი

17:50
დები ბრონტები (12)

მხ. ფილმი

19:50
გარიყული (12)

მხ. ფილმი