ევრო 2020 - სრული კალენდარი
ევრო 2020 - სრული კალენდარი
ჯგუფური ეტაპი:
A ჯგუფი
12 ივნისი. პარასკევი
თურქეთი – იტალია (23:00, რომი)
13 ივნისი. შაბათი
უელსი – შვეიცარია (17:00, ბაქო)
17 ივნისი, ოთხშაბათი
თურქეთი – უელსი (20:00, ბაქო)
იტალია – შვეიცარია (23:00, რომი)
21 ივნისი, კვირა
იტალია – უელსი (20:00, რომი)
შვეიცარია – თურქეთი (20:00, ბაქო)
B ჯგუფი
13 ივნისი. შაბათი
დანია – ფინეთი (20:00, კოპენჰაგენი)
ბელგია – რუსეთი (23:00, სტ. პეტერბურგი)
17 ივნისი, ოთხშაბათი
ფინეთი – რუსეთი (17:00, სტ. პეტერბურგი)
18 ივნისი, ხუთშაბათი
დანია – ბელგია (20:00, კოპენჰაგენი)
22 ივნისი, ორშაბათი
რუსეთი – დანია (23:00, კოპენჰაგენი)
ფინეთი – ბელგია (23:00, სტ. პეტერბურგი)
C ჯგუფი
14 ივნისი, კვირა
ავსტრია – პლეი ოფი D ან A (20:00, ბუქარესტი)
ჰოლანდია – უკრაინა (23:00, ამსტერდამი)
18 ივნისი, ხუთშაბათი
უკრაინა – პლეი ოფი D ან A (17:00, ბუქარესტი)
ჰოლანდია – ავსტრია (23:00, ამსტერდამი)
22 ივნისი, ორშაბათი
პლეი ოფი D ან A – ჰოლანდია (20:00, ამსტერდამი)
უკრაინა – ავსტრია (20:00, ბუქარესტი)
D ჯგუფი
14 ივნისი, კვირა
ინგლისი – ხორვატია (17:00, ლონდონი)
15 ივნისი, ორშაბათი
პლეი ოფი C – ჩეხეთი (17:00, გლაზგო)
19 ივნისი, პარასკევი
ხორვატია – ჩეხეთი (20:00, გლაზგო)
ინგლისი – პლეი ოფი C (23:00, ლონდონი)
23 ივნისი, სამშაბათი
ჩეხეთი – ინგლისი (23:00, ლონდონი)
ხორვატია – პლეი ოფი C (23:00, გლაზგო)
E ჯგუფი
15 ივნისი, ორშაბათი
პოლონეთი – პლეი ოფი B (20:00, დუბლინი)
ესპანეთი – შვედეთი (23:00, ბილბაო)
19 ივნისი, პარასკევი
შვედეთი – პლეი ოფი B (17:00, დუბლინი)
20 ივნისი, შაბათი
ესპანეთი – პოლონეთი (23:00, ბილბაო)
24 ივნისი, ოთხშაბათი
პლეი ოფი B – ესპანეთი (20:00, ბილბაო)
შვედეთი – პოლონეთი (20:00, დუბლინი)
F ჯგუფი
16 ივნისი, სამშაბათი
პლეი ოფი A ან D – პორტუგალია (20:00, ბუდაპეშტი)
საფრანგეთი – გერმანია (23:00, მიუნხენი)
20 ივნისი, შაბათი
პლეი ოფი A ან D – საფრანგეთი (17:00, ბუდაპეშტი)
პორტუგალია – გერმანია (20:00, მიუნხენი)
24 ივნისი, ოთხშაბათი
გერმანია – პლეი ოფი A ან D (23:00, მიუნხენი)
პორტუგალია – საფრანგეთი (23:00, ბუდაპეშტი)
1/8 ფინალი
27 ივნისი, შაბათი
2A – 2B (20:00, ამსტერდამი) = 1
1A – 2C (23:00, ლონდონი) = 2
28 ივნისი, კვირა
1C – 3D/E/F (20:00, ბუდაპეშტი) =3
1B – 3A/D/E/F (23:00, ბილბაო) = 4
29 ივნისი, ორშაბათი
2D – 2E (20:00, კოპენჰაგენი) = 5
1F – 3A/B/C (23:00, ბუქარესტი) = 6
30 ივნისი, სამშაბათი
1D – 2F (20:00, დუბლინი) = 7
1E – 3A/B/C/D (23:00, გლაზგო) = 8
1/4 ფინალი
3 ივლისი, პარასკევი
6 – 5 (20:00, სტ. პეტერბურგი) = 1
4 – 2 (23:00, მიუნხენი) = 2
4 ივლისი, შაბათი
1 – 3 (20:00, ბაქო) = 3
8 – 7 (23:00, რომი) = 4
1/2 ფინალი
7 ივლისი, სამშაბათი
1 – 2 (23:00, ლონდონი)
8 ივლისი, ოთხშაბათი
3 – 4 (23:00, ლონდონი)
ფინალი
12 ივლისი, კვირა
23:00, ლონდონი

მითითებული დრო თბილისისაა.

დატოვე კომენტარი