ყატარი 2022 | წილისყრის შედეგად გაირკვა მსოფლიო ჩემპიონატის ჯგუფების შემადგენლობა #1TVSPORT
ყატარი 2022 | წილისყრის შედეგად გაირკვა მსოფლიო ჩემპიონატის ჯგუფების შემადგენლობა #1TVSPORT

ყატარში გაიმართა მსოფლიო 2022 წლის ჩემპიონატის წილისყრა. შეჯიბრება 21 ნოემბერს დაიწყება და ფინალური მატჩით 18 დეკემბერს დასრულდება.

A ჯგუფი

1. ყატარი

2. ეკვადორი

3. სენეგალი

4. ნიდერლანდები

 

21 ნოემბერი

ყატარი-ეკვადორი

21 ნოემბერი

სენეგალი v ნიდერლანდები

25 ნოემბერი

ყატარი v სენეგალი

25 ნოემბერი

ნიდერლანდები v ეკვადორი

29 ნოემბერი

ნიდერლანდები v ყატარი

29 ნოემბერი

ეკვადორი v სენეგალი

 

B ჯგუფი

1. ინგლისი

2. ირანი

3. აშშ

4. შოტლანდია/უკრაინა-უელსი

 

21 ნოემბერი

ინგლისი v ირანი

21 ნოემბერი

აშშ v შოტლანდია/უკრაინა-უელსი

25 ნოემბერი

ინგლისი v აშშ

25 ნოემბერი

შოტლანდია/უკრაინა-უელსი v ირანი

29 ნოემბერი

შოტლანდია/უკრაინა-უელსი v ინგილსი

29 ნოემბერი

ირანი v აშშ

 

C ჯგუფი

1. არგენტინა

2. საუდის არაბეთი

3. მექსიკა

4. პოლონეთი

 

22 ნოემბერი

არგენტინა v საუდის არაბეთი

22 ნოემბერი

მექსიკა v პოლონეთი

26 ნოემბერი

არგენტინა v მექსიკა

26 ნოემბერი

პოლონეთი v საუდის არაბეთი

30 ნოემბერი

პოლონეთი v არგენტინა

30 ნოემბერი

საუდის არაბეთი v მექსიკა

 

D ჯგუფი

1. საფრანგეთი

2. ავსტრალია/საამიროები-პერუ

3. დანია

4. ტუნისი

 

22 ნოემბერი

საფრანგეთი v ავსტრალია/საამიროები-პერუ

22 ნოემბერი

დანია v ტუნისი

26 ნოემბერი

საფრანგეთი v დანია

26 ნოემბერი

ტუნისი v ავსტრალია/საამიროები-პერუ

30 ნოემბერი

ტუნისი v საფრანგეთი

30 ნოემბერი

ავსტრალია/საამიროები-პერუ v დანია

 

E ჯგუფი

1. ესპანეთი

2. ახალი ზელანდია-კოსტა რიკა

3. გერმანია

4. იაპონია

 

23 ნოემბერი

ესპანეთი v ახალი ზელანდია-კოსტა რიკა

23 ნოემბერი

გერმანია v იაპონია

27 ნოემბერი

ესპანეთი v გერმანია

27 ნოემბერი

იაპონია v ახალი ზელანდია-კოსტა რიკა

1 დეკემბერი

იაპონია v ესპანეთი

1 დეკემბერი

ახალი ზელანდია-კოსტა რიკა v გერმანია

 

F ჯგუფი

1. ბელგია

2. კანადა

3. მაროკო

4. ხორვატია

 

23 ნოემბერი

ბელგია v კანადა

23 ნოემბერი

მაროკო v ხორვატია

27 ნოემბერი

ბელგია v მაროკო

27 ნოემბერი

ხორვატია v კანადა

1 დეკემბერი

ხორვატია v ბელგია

1 დეკემბერი

კანადა v მაროკო

 

G ჯგუფი

1. ბრაზილია

2. სერბეთი

3. შვეიცარია

4. კამერუნი

 

24 ნოემბერი

ბრაზილია v სერბეთი

24 ნოემბერი

შვეიცარია v კამერუნი

28 ნოემბერი

ბრაზილია v  შვეიცარია

28 ნოემბერი

კამერუნი v სერბეთი

2 დეკემბერი

კამერუნი v ბრაზილია

2 დეკემბერი

სერბეთი v შვეიცარია

 

H ჯგუფი

1. პორტუგალია

2. განა

3. ურუგვაი

4. სამხრეთ კორეა

 

24 ნოემბერი

პორტუგალია v განა

24 ნოემბერი

ურუგვაი v სამხრეთ კორეა

28 ნოემბერი

პორტუგალია v ურუგვაი

28 ნოემბერი

სამხრეთ კორეა v განა

2 დეკემბერი

სამხრეთ კორეა v პორტუგალია

2 დეკემბერი

განა v ურუგვაი

დატოვე კომენტარი