ხუთ 10/10
პარ 11/10
შაბ 12/10
კვ 13/10
ორ 14/10
სამ 15/10
ოთხ 16/10
ხუთ 16/10
პარ 18/10
შაბ 19/10
კვ 20/10
ორ 21/10
სამ 22/10
ოთხ 23/10
ხუთ 24/10
დილის ეთერი
დღის ეთერი
პრაიმ ტაიმი
ღამის ეთერი
დოკუმენტური ფილმი
07:00
ახალი დღე
07:25
მოამბე
10:00
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია
10:15
ძველი ხიდის საიდუმლო (U)
11:00
მოამბე
12:00
ნაშუადღევს
12:30
ტაიმაუტი
14:30
მოამბე
15:00
ტორტების მეფე
15:30
ექვსი და (U)
16:10
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)
17:00
მოამბე
18:00
ბიზნესპარტნიორი
18:30
ქალების სამოთხე (U)
19:10
ხარ თუ არა მეექვსე კლასელზე ჭკვიანი
20:00
მოამბე
21:00
იდეალური დედა
22:00
ტრიბუნა
22:30
ვარსკვლავური გზა: საზღვრებს მიღმა (12)
23:30
ფეთქებადი აგენტი (18)
01:30
პირადი ექიმი - მარი მალაზონია
03:20
ექვსი და (U)
04:00
ქალების სამოთხე (U)
05:00
წმინდა ინგლისური მკვლელობა (12)
05:40
დოკუმენტური ფილმი
06:30
ჰიმნი
06:00
მუსიკა
06:02
საინფორმაციო
07:25
პიკის საათი
07:30
საინფორმაციო
07:50
პიკის საათი
08:00
საინფორმაციო
08:25
პიკის საათი
08:30
საინფორმაციო
08:50
პიკის საათი
09:00
საინფორმაციო
09:25
პიკის საათი
09:30
საინფორმაციო
09:50
პიკის საათი
10:00
საინფორმაციო
10:25
პიკის საათი
10:30
საინფორმაციო
10:50
მუსიკა
11:00
საინფორმაციო
11:25
მუსიკა
11:30
საინფორმაციო
11:50
მუსიკა
12:00
საინფორმაციო
12:25
მუსიკა
12:30
საინფორმაციო
12:50
მუსიკა
13:00
საინფორმაციო
13:25
მუსიკა
13:30
საინფორმაციო
13:50
ღია სტუდია
14:00
საინფორმაციო
14:25
ბიზნესპარტნიორი
14:30
მუსიკა
14:40
საინფორმაციო
14:50
კლასიკა ყველასთვის
15:00
საინფორმაციო
15:25
კლასიკა ყველასთვის
15:30
საინფორმაციო
15:50
მუსიკა
16:00
საინფორმაციო
16:25
მუსიკა
16:30
საინფორმაციო
16:50
ჩვენი ფერმა
17:00
საინფორმაციო
17:25
მუსიკა
17:30
საინფორმაციო
17:50
სახლისკენ
18:00
საინფორმაციო
18:25
სახლისკენ
18:30
საინფორმაციო
18:50
სახლისკენ
19:00
საინფორმაციო
19:25
სახლისკენ
19:30
საინფორმაციო
19:50
ესტაფეტა
20:00
საინფორმაციო
20:25
ლიტერატურული თეატრი
20:30
საინფორმაციო
20:50
რადიოსერიალი
21:00
საინფორმაციო
21:25
სპორტი
21:30
მუსიკა
21:35
საინფორმაციო
21:50
რადიო აკუსტიკა
22:00
საინფორმაციო
22:25
რადიო აკუსტიკა
22:30
საინფორმაციო
22:50
ისტორიის პოპ გაკვეთილები
23:00
საინფორმაციო
23:25
ისტორიის პოპ გაკვეთილები
23:30
საინფორმაციო
23:50
ჩვენი ფერმა
00:00
კლასიკა ყველასთვის
00:25
ლიტერატურული თეატრი
01:10
რადიო აკუსტიკა
01:35
ისტორიის პოპ გაკვეთილები
02:20
ესტაფეტა
03:05
მუსიკა
03:30