"Tele-məktəb" dərslərinin cədvəli - Birinci Kanal | Təhsil
"Tele-məktəb" dərslərinin cədvəli - Birinci Kanal | Təhsil

Martın 30-da Birinci Kanal |Təhsil “Tele-məktəb” adlı yeni təhsil layihəsini başladır.

“Tele-məktəb” dərslərinin ilk gün cədvəli:

Bazar ertəsi

I-II sinif

09:00 -09:15  Riyaziyyat  I sinif

09:20 -09:35  Gürcü dili

09:40 -09:55  Rəssamlıq

V sinif

10:00 -10:15    Bizim Gürcüstan

10:20 -10:35   Riyaziyyat

10:40 -10:55   Rəssamlıq

VII sinif

11:00 -11:15  Gürcü dili

11:20 -11:35  Riyaziyyat

 

11:40 -11:55    Fizika zamanı

12:00 -12:15   Fizika zamanı

IX sinif

12:20 -12:35   Gürcü dili

12:40 -12:55   Ximiya

XI sinif

13:00 -13:15   Coğrafiya

13:20 -13:35   Gürcü dili

13:40 -13:55   Ximiya

14:00 -14:15    Tsvantsikin onlayn dərsəli abiturientlər üçün

14:20 -15:00   Sənədli film “Muzeyin sirrləri”

Çərşənbə axşamı

IV sinif

09:00 -09:15    Gürcü dili

09:20 -09:35   Riyaziyyat

09:40 -09:55   Təbiət

VI sinif

10:00 -10:15    Bizim Gürcüstan

10:20 -10:35   Təbiət

10:40 -10:55   Riyaziyyat

VIII sinif

11:00 -11:15  Gürcü dili

11:20 -11:35  Tarix

11:40 -11:55  Ximiya

X sinif

12:00 -12:15   Gürcü dili

12:20 -12:35   Bilogiya

12:40 -12:55  Coğrafiya

Abiturientlər zamanı

13:00 -13:15    Gürcü dili

13:20 -13:35   Riyaziyyat

13:40 -13:55   Tarix

14:00 -14:15   Tsvantsikin abiturientlər üçün onlayn dərsləri

14:20 -15:00  Sənədli film “Muzeyin sirrləri”

Çərşənbə

I-II sinif

09:00 -09:15  Riyaziyyat  II sinif

09:20 -09:35 Təbiət

09:40 -09:55 Musiqi

V sinif

10:00 -10:15  Gürcü dili

10:20 -10:35 Təbiət

10:40 -10:55 Musiqi

VII Sinif

11:00 -11:15  Tarix

11:20 -11:35  Coğrafiya

11:40 -11:55  Bilogiya

IX sinif

12:00 -12:15   Tarix

12:20 -12:35   Coğrafiya

12:40 -12:55  Riyaziyyat

XI sinif

13:00 -13:15  Tarix

13:20 -13:35  Riyaziyyat

13:40 -13:55  Bilogiya

14:00 -14:15  Tsvantsikin onlayn dərsəli abiturientlər üçün

14:20 -15:00 Sənədli film “Muzeyin sirrləri”

Cümə axşamı

III Sinif

09:00 -09:15  Gürcü dili

09:20 -09:35  Riyaziyyat

09:40 -09:55  Təbiət

VI sinif

10:00 -10:15  Gürcü dili

10:20 -10:35  Rəssamlıq dərsi

10:40 -10:55  Musiqi

VIII Sinif

11:00 -11:15   Riyaziyyat

11:20 -11:35   Coğrafiya

11:40 -11:55   Bilogiya

X Sinif

12:00 -12:15  Tarix

12:20 -12:35  Riyaziyyat

12:40 -12:55  Ximiya

Abiturientlər zamanı

13:00 -13:15  Gürcü dili

13:20 -13:35 Riyaziyyat

13:40 -13:55  Tarix

14:00 -14:15  Tsvantsikin onlayn dərsləri abiturientlər üçün

14:20 -15:00 Sənədli film “Muzeyin sirrləri”

Cümə

III- IV Sinif

09:00 -09:15  Mən və ictimaiyyət

09:20 -09:35  Rəssamlıq dərsi

09:40 -09:55  Musiqi

Fizika zamanı

10:00 -10:15  Fizika

10:20 -10:35  Fozika

10:40 -10:55  Fizika

VII-VIII Sinif

11:00 -11:15    Vətəndaş təhsili VII sinif

11:20 -11:35   Rəssamlıq dərsi

11:40 -11:55   Musiqi

IX Sinif

12:00 -12:15  Bilogiya

12:20 -12:35  Rəssamlıq dərsi

12:40 -12:55  Musiqi

İngilis dili zamanı

13:00 -13:15  İngilis dili I səviyyə

13:20 -13:35  İngilis dili II səviyyə

13:40 -13:55  İngilis dili III səviyyə

Qeyri-gürcü məktəbləri üçün gürcü dili

14:00 -14:15 Gürcü dili I səviyyə

14:20 -14 :35 Gürcü dili II səviyyə

14:40 -14:55 Gürcü dili III səviyyə

Şənbə

11:00  Sənədli film “Üç şəhərin hadisəsi”

12:00  Gürcü xalq mahnıları dərsləri

12:15  Rəqs dərsi

12:30  Şahmat dərsi

12:45  Dato Evgenidze ilə bərabər musigi dərsi

13:00  Sənədli film “Mavi planet”

14:00  Sənədli film “Mariam Lordkipanidze ilə bərabər Kartlinin həyatı”

14:30  Tarixi-sənədli film “Yunan mifləri”

15:30  Bioqrafiya filmləri “Antuan de Sent Eqzyuperi”

 

Bazar

11:00 Sənədli film “Üç şəhərin hadisəsi”

12:00 Gürcü xalq mahnıları dərsləri

12:15  Rəqs dərsləri

12:30  Şahmat dərsi

12:45  Dato Evgenidze ilə bərabər musigi dərsi

13:00  Sənədli film “Mavi planet”

14:00  Sənədli film “Mariam Lordkipanidze ilə bərabər Kartlinin həyatı”

14:30 Tarixi-sənədli film “Yunan mifləri”

15:30  Bioqrafiya filmi “Pavarotti- populyar müğənni”

Birinci Kanal | Təhsil

Şərh yaz