საზოგადოებრივი
104.5 FM

ოლიმპიური ფესტივალი

27 ივლისი - ორშაბათი        
14.00 - 15.40 - კალათბურთი. იტალია-სერბეთი (ვაჟები)
16.00 - 17.40 - ხელბურთი. შვეიცარია-საქართველო (ვაჟები)
16.15 - 17.55 - კალათბურთი. საქართველო-თურქეთი  (ვაჟები)          
17.00 - 20.00 - მძლეოსნობა (10 დისციპლინა)
18.30 - 20.10 - კალათბურთი. ესპანეთი-გერმანია (ვაჟები)    
20.45 - 22.15 - კალათბურთი. ლატვია - ბოსნია და ჰერცეგოვინა (ვაჟები)

28 ივლისი - სამშაბათი                                  
10.00 -19.00 - სპორტული ტანვარჯიში
10.15.-12.00 - მძლეოსნობა
12.00 -16.00 - ძიუდო (50, 55 ვაჟი; 40, 44 გოგონა)
14.00 - 15.35 - კალათბურთი. საქართველო - ბოსნია და ჰერცოგოვინა (ვაჟები)
16.00 -17.40 - ხელბურთი. საქართველო-საფრანგეთი
16.00 -18.00 - ძიუდო (50, 55, ვაჟი; 40, 44  გოგონა). რეპეშა, ფინალები.
17.00 -19.00 - მძლეოსნობა (9 დისციპლინა)
18.00 -19.40 - ხელბურთი. გერმანია-უნგრეთი (ვაჟები)
18.30 - 20.10 - კალათბურთი. გერმანია-იტალია (ვაჟები)
20.45 - 22.20 - კალათბურთი. თურქეთი-ლატვია (ვაჟები)

29 ივლისი - ოთხშაბათი
10.00 -12.00 - მძლეოსნობა (4 დისციპლინა)
10.00 -19.00 - ტანვარჯიში (კვალიფიკაცია)
11.00 -15.00 - ძიუდო (60, 66 ვაჟი; 48  გოგონა)
14.00 -15.40 - კალათბურთი. ესპანეთი-იტალია (ვაჟები)
16.00 -17.40 - ხელბურთი. საქართველო-სლოვენია (ვაჟები)
16.00 -18.00 - ძიუდო (60, 66 ვაჟი; 48 გოგონა). ფინალები
17.00 -19:40 - მძლეოსნობა (7 დისციპლინა)
18.30 - 20.10 - კალათბურთი. ბოსნია-თურქეთი (ვაჟები)
20.45 - 22.20 - კალათბურთი. ლატვია-საქართველო (ვაჟები)

30 ივლისი - ხუთშაბათი
11.00 -15.00 - ძიუდო (73 ვაჟი; 52,57 გოგონა)
11.30 -18.00 - ტანვარჯიში (მრავალჭიდი ინდივიდუალური)
16.00.- 18.30 - ძიუდო (73 ვაჟი; 52,57. რეპეშა და ფინალები)
17.00 -19.50 მძლეოსნობა (4 დისციპლინა)

31 ივლისი - პარასკევი
11.00 - 15.00 - ძიუდო (81 ვაჟი;  63,70 გოგონა)
13.00 -15.30 - ტანვარჯიში (ცალკეული იარაღები)
14.00 - 15.40 - კალათბურთი (3-ა-4-ბ) ვაჟები
16.00 -18.15 - ძიუდო (81 ვაჟი; 63, 70 გოგონა)
16.15 -18.00 - კალათბურთი (4-ა-3-ბ)
16.00 - 20.10 - მძლეოსნობა
18.00.- 19.40 - ხელბურთი. ½-ფინალი. (ვაჟები)
18.30 - 20.20 - კალათბურთი.  ½ ფინალი (ვაჟები)
20.45 - 22.20 - კალათბურთი. ½ ფინალი (ვაჟები)

პირველი აგვისტო - შაბათი
09.30 -11.10 - კალათბურთი. მე-7,მე-8 ადგილი (ვაჟები)
11.45 -13.20 - კალათბურთი. მე-5,მე-6 ადგილი (ვაჟები)
12.00 -16.00 - ძიუდო (90,+90 ვაჟი; 70 გოგონა). წინასწარი
13.00 -15.30 - ტანვარჯიში. ფინალები
14.00 -15.40 - კალათბურთი. ბრინჯაოს მედალი (ვაჟები)
14.00 -15.45 - ხელბურთი. ბრინჯაოს მედალი (ვაჟები)
16.15 -18.00 - კალათბურთი. ფინალი (ვაჟები)
16.00 - 18.30 - ძიუდო (90,+90 ვაჟი; 70 გოგონა). ფინალები
16.15 -18.00 - ხელბურთი. ფინალი (ვაჟები)
20.00 - 21.00 - თამაშების დახურვა. რეპორტაჟი ოლიმპიური სოფლიდან


6651

უახლესი