საზოგადოებრივი
104.5 FM

პირველი ევროპული თამაშები

(პრიორიტეტების და ქართველი სპორტსმენების გამოსვლების დროს საეთერო ბადეში მოხდება სახეობების მონაცვლეობა)

13 ივნისი - შაბათი 

08:20-09:30  წყალბურთი. მამაკაცი. ესპანეთი - მალტა

09:00-13:00  ბ/რ ჭიდაობა წინასწარი.  59.71.80.98

09:00-12:30 კარატე. მამაკაცი-ქალი. კუმიტე  კ. 60. 67. 75;  ქ. 50. 55

10:10-12:20 წყალბურთი. მამაკაცი. სერბეთი-სლოვაკეთი

10:50 - 13:25 ველო სამთო. ქალი. ფინალი

11:20-14:10  ტრიატლონი. ქალი. ½

12:30-14:30  მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი - გუნდური 

13:20-15:00 ფრენბურთი. ქალი. გერმანია - ბულგარეთი 

14:20-17:00 ველორბოლა სამთო. მამაკაცი. ფინალი 

14:25-18:20 კარატე. მამაკაცი 60. 67. 75 . კუმიტე კატა.  ქალი 50. 55.  ფინალები 

15:20-17:00 ფრენბურთი. ქალი. აზერბაიჯანი - რუმინეთი 

15:25 – 17:30 მაგიდის ჩოგბურთი. მამაკაცი ერთეული 

17:00-18:50 ცურვა თავისუფალი სტილი 

17:35-18:45 წყალბურთი. მამაკაცი. აზერბაიჯანი - რუმინეთი 

18:00-20:30  ბ/რ  ჭიდაობა.  59. 71. 80. 98.  ფინალები

18:25- 21:30 მაგიდის ჩოგბურთი. მამაკაცი-გუნდური

18:50-20:30 ფრენბურთი. ქალი. ნიდერლანდები - რუსეთი

20:50-22:30 ფრენბურთი. ქალი. პოლონეთი - თურქეთი 


14 ივნისი - კვირა 

08:00 – 09:35 ფრენბურთი. ვაჟები. სლოვაკეთი - იტალია 

08:00 - 10:05  კანოე კაიაკი სპრინტი კ.ბ 1000  კ.კ. 1000  კ.ჯ 1000 ქ.კ 500 

09:00-11:30 სპორტული ტანვარჯიში . მამაკაცი-ქალი.  საკვალიფიმამაკაციო 

09:00- 13:00 ბ/რ ჭიდაობა წინასწარი.  66. 75. 85. 130

09:35-12:00  სინქრონული ცურვა 

10:05- 11:20 წყალბურთი. მამაკაცი. უკრაინა- საფრანგეთი 

11:20-14:00 ტრიატლონი. მამაკაცი. ფინალი 

11:30-12:50 წყალბურთი. გერმანია -ისრაელი. ქალი 

12:00-13:10 კანოე სპრინტი. ქ.კ-500  კ.1000

13:00-14:20 კარატე კუმიტე. მამაკაცი - ქალი 

13:00-14:25  მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი. 1/4

13:25-18:00- სპორტ. ტანვარჯიში . კვალიფიმამაკაცია 

14:00-15:25 მაგიდის ჩოგბურთი. მამაკაცი.  ¼ 

14:25-16:35 კანოე კაიაკი სპრინტი. ½ ფინალი.  ქ.კ 500 კბ 1000 

14:25-18:25 კარატე. ქალი - მამაკაცი.  ½ ფინალი. მამაკაცი კუმიტე - 84 და 84 + კგ.  ქალი კუმიტე - 61, 68 და 68 +კგ.  ქალი კატა 

15:25-17:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. აზერბაიჯანი- ფინეთი 

16:30-17:30 წყალბურთი. ქალი. იტალია- სერბეთი 

17:00- 21:35 მაგიდის ჩოგბურთი. ½ ფინალი. ქალი , შემდეგ მამაკაცი 

17:35 – 18:50 წყალბურთი. ქალი. რუსეთი- ესპანეთი 

18:00- 20:30 ბ/რ ჭიდაობა. ფინალები.  66. 75. 85. 130 

18:50- 20:30 ფრენბურთი. მამაკაცი.  გერმანია - რუსეთი 

19:20- 20:35 წყალბურთი. ქალი. უნგრეთი- საბერძნეთი 

20:50-22:35 ფრენბურთი. მამაკაცი. პოლონეთი-საფრანგეთი 


15 ივნისი - ორშაბათი 

08:25-11:30 მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი გუნდური. ბრინჯაო

09:00- 10:30 სინქრონული ცურვა დუეტი. ფინალი 

09:00-11:35 სპორტული ტანვარჯიში. ქალი-მამაკაცი. კვალიფიმამაკაცია 

09:00-11:05 კანოე კაიაკი ფინალი. კაც. კ.1000.  მამაკაცი კ.1000. მამაკაცი.ბ. 1000. მამაკაცი-2.ბ. 1000. ქ.კ 500

10:30-11:50 წყალბურთი. მამაკაცი. სერბეთი - მალტა 

11:00- 13:00 თავ.ჭიდაობა. ქალი წინასწარი. ¼ და ½ ფინალები.  48. 55. 60. 69 

11:30 13:00 ფრენბურთი. ქალი. ბულგარეთი- რუსეთი  

11:50-13:00  წყალბურთი. მამაკაცი. იტალია - უკრაინა 

13:05-16:15 კანოე კაიაკი სპრინტი 

13:25-18:15 სპორტ.ტანვარჯიში გუნდური. ფინალი 

13:50-15:00 წყალბურთი. მამაკაცი. უნგრეთი - რუმინეთი 

15:00-16:20 -კანოე კაიაკი ფინალი.  ქალ.კ 200.  მამაკაცი.კ.200.  კაცებ.ბ.200

15:00 16:00 წყალბურთი. ესპანეთი-სლოვაკეთი. მამაკაცი 

15:35-16:45 წყალბურთი. მამაკაცი. რუსეთი- საფრანგეთი 

16:20 – 18:00 ფრენბურთი. ქალი. თურქეთი- იტალია 

16:00-22:15 მაგიდის ჩოგბურთი. მამაკაცი. ბრინჯაო. ოქრო

16:50-18:50 სინქრონული ცურვა. გუნდური. ფინალი

18:00-20:30 ჭიდაობა. ქალი. ფინალი. 48. 55. 60. 69 

18:50-20:30 ფრენბურთი. ქალი. გერმანია - სერბეთი 

19:20-20:30 წყალბურთი. მამაკაცი. ხორვატია - საბერძნეთი 

20:30 – 22:00 ფრენბურთი. ქალი. ხორვატია- ნიდერლანდები 

20:50-22:30 ფრენბურთი. ქალი. აზერბაიჯანი - პოლონეთი 


16 ივნისი - სამშაბათი 

08:00- 09:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. რუსეთი- ბელგია 

08:00- 10:00 ტაიკვანდო 

09:00-10:25 სინქრონული ცურვა  დუეტი. ფინალი

09:00-13:00  ჭიდაობა ქალური წინასწარი  ¼ და ½  ფინალები. 53. 58. 63. 75 

10:00-11:20 კანოე კაიაკი ფინალები. კაც.კ 1000.  ქალი.კ  500

10:10-11:10  სროლა. მამაკაცი.  10მ. ფინალი, თოფი 

10:25-14:00 მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი ერთეული

11:20- 14:45 პლიაჟის ფრენბურთი. ქალი 

11:20- 13:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. ფინეთი - საფრანგეთი 

13:00-14:00 სროლა. ქალი. 10მ. ფინალი, თოფი

13:05- 14:00 წყალბურთი. მამაკაცი. ქვეჯგუფი 

14:00-17:00 კანოე კაიაკი ფინალები. კაც.ბ 200. კაც.კ 200.  ქალ.კ.200. კაც.კ.5000. ქა. კ 5000

14:00-17:00 ტაიკვანდო.  ¼,  ½ 

14:00-15:10 წყალბურთი. მამაკაცი ქვეჯგუფი 

14:50-16:00 წყალბურთი. მამაკაცი ქვეჯგუფი 

15:10-16:25 სროლა. ქალი. სასტენდო ფინალი

16:00-21:00 პლიაჟის ფრენბურთი. ქალი

16:25-18:50 მაგიდის ჩოგბურთი. მამაკაცი

17:00-19:00 სინქრონული ცურვა გუნდური. ფინალი

17:10- 18:00 წყალბურთი. ქვეჯგუფი მამაკაცი 

18:00: 20:30 ჭიდაობა. ქალი. ფინალი 53.58.63.75

18:50-20:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. ბულგარეთი - იტალია

19:00-22:15 ტაიკვანდო.  წინასწარი ფინალები ქ. 48  კ. 58 

20:30 -22:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. თურქეთი- პოლონეთი 

20:50-22:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. აზერბაიჯანი - სერბეთი 

17 ივნისი - ოთხშაბათი 

08:00-09:35 ფრენბურთი. ქალი. ნიდერლანდები - გერმანია 

08:00-11:35 მშვილდოსნობა. ქალი გუნდური 1/8.  მამაკაცი გუნდური 1/8 

08:00-09:00 ტაიკვანდო , წინასწარი

09:00-14:00 მხატვრული ტანვარჯიში,  წინასწარი ფინალი

09:00- 13:00 თავისუფალი ჭიდაობა, წინასწარი  57.65.74.97

10:00-11:00  სროლა. ქალი. პისტოლეტი 10მ. 

11:00-14:00 მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი. ერთეულები

11:35-12:50 წყალბურთი. ქალი ქვეჯგუფი 

13:00-19:20 მშვილდოსნობა. გუნდური, შერეული . ½ და  ფინალი

13:25-14:40 სროლა. მამაკაცი. თოფი, ფინალი 

14:00-17:00 ტაიკვანდო.  ¼ და ½ 

14:00 – 15:20 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი 

14:40- 16:00 წყალბურთი. ქალი ჯგუფური 

14:00-17:00 ფრენბურთი. ქალი. იტალია - აზერბაიჯანი

16:00-17:00 სროლა.  მამაკაცი. 10 მ. პისტოლეტი 

17:00- 18:00 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი  წინასწარი  

17:10-20:00 ბატუტი ინდივიდუალური აერობიკა შერეული 

17:00-18:00 წყალბურთი. მამაკაცი ქვეჯგუფი 

18:00-20:30 ჭიდაობა თავისუფალი. ფინალები.  57.65.74.97.

18:00-19:00  წყალბურთი. მამაკაცი 

19:00-22:15 ტაიკვანდო. ქალ.57. კაც. 68.  ფინალები

19:20-20:50 მაგიდის ჩოგბურთი. ერთეული მამაკაცი 

20:00- 21:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. ბელორუსი- თურქეთი 

20:50-22:35  ფრენბურთი. ქალი. რუსეთი- ხორვატია 


18 ივნისი - ხუთშაბათი 

08:00-11:30  წყალში ხტომა. მამაკაცი. 1 მეტრი 

08:00- 11:50 მშვილდოსნობა. ქალი. გუნდური. ფინალები

08:00- 09:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. ბულგარეთი - გერმანია 

08:50-10:30 ველო-საგზაო. ქალი. გუნდური. ფინალი 

09:30-12:25 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი-ქალი

10:30 11:50 ფრენბურთი. მამაკაცი. რუსეთი- სლოვაკეთი  

11:50-13:00 წყალბურთი. ქალი. მე-11, მე-12 ადგილები

12:00-14:00 წყალში ხტომა. ქალი. 10 მ. 

11:50-15:15 ველო-საგზაო. მამაკაცი ინდ. 

12:25-13:30  ტყვიით სროლა. მამაკაცი 50მ. ფინალი 

13:00-17:00 მშვილდოსნობა. მამაკაცი. გუნდური

14:10-17:00 ტაიკვანდო.  ქალ.67.  კაც. 80. ფინალები

14:40-17:10 სროლა სასტენდო შერეული, გუნდური 

15:20- 16:25 წყალბურთი. ქალი ½ 

16:25-19:00 სპორტული ტანვარჯიში. მამაკაცი-ქალი. ფინალები

17:00 – 18:00 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი ქვეჯგუფი 

17:00 18:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. ფინეთი -თურქეთი 

17:10 – 18:00 ჭიდაობა წინასწარი 

18:00-19:10 წყალში ხტომა. მამაკაცი 1მ.ფინალი

18:00-20:30 ჭიდაობა.  61.70.86.125 . ფინალები

18:30- 20:50 მაგიდის ჩოგბურთი.  ქალი  და მამაკაცი ერთეული ¼ 

19:20-22:20 ტაიკვანდო. ქ.67.კ 80. ფინალები

19:30-20:40 წყალში ხტომა. ქალი 10მ

20:30 -21:45 წყალბურთი. ქალი.  ½ 

20:50-22:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. სერბეთი - პოლონეთი 

21:00- 23:30 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი- ქალი ჯგუფი 

22:30 -00:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. აზერბაიჯანი- საფრანგეთი 


19 ივნისი - პარასკევი 

07:50- 09:30  ფრენბურთი. ქალი . რუმინეთი - თურქეთი 

08:00-09:50 მშვილდოსნობა. ქალი 1/32 

08:00-09:00 ტაიკვანდო 

09:00-09:45 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი

09:00-14:30 მხატვრული ტანვარჯიში მრავალჭიდი. ფინალი 

09:50-11:30 ფრენბურთი. ქალი. ბულგარეთი- ხორვატია 

10:00-14:00 მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი-მამაკაცი . ერთეული. ½ 

10:00-10:40 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი ჯგუფი 

10:40-12:00 სასტენდო სროლა. ქალი. თოფი 50მ. ½ 

11:35 -12:50 წყალბურთი. მამაკაცი ჯგუფი 

12:20-13:35 წყალბურთი. მამაკაცი.  მე-9- მე-10 ადგილი 

13:00 – 13:45 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი ჩანაწერი 

13:50-15:00 წყალბურთი. მამაკაცი. 1/2

14:00-17:00 ტაიკვანდო . ქალ 67. კაც  80.  ¼ , ½ 

14:05- 15:25 ფრენბურთი. ქალი. სერბეთი - ნიდერლანდები 

15:20-16:20 მშვილდოსნობა. ქალი.  წინასწარი 

15:25-20:30 მაგიდის ჩოგბურთი. ქალი - მამაკაცი ერთეული.  მედლები 

15:40- 17:00 სასტენდო სროლა. მამაკაცი ფინალი

16:20- 17:40 წყალბურთი. მამაკაცი. ½ 

17:50-19:00 წყალბურთი. ½

18:00-19:30 ბატუტი წინასწარი

18:00- 19:00 წყალში ხტომა 3 მ. მამაკაცი

19:00-22:15 ტაიკვანდო.  ქალ.67 ; კაც.80.  მედლები

19:20-20:10 წყალში ხტომა ტრამპლინი 1მ. ქალი 20:20-20:35;  წყალში ხტომა მამაკაცი 3 მ. ფინალი

20:35-20:45 წყალში ხტომა ქალ. 1მ. ფინალი  

19:35-20:50 ფრენბურთი. ქალი. აზერმაიჯანი - ბელორუსი 

20:50-21:50 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი   

20:50 – 22:30  ფრენბურთი ქალი 


20 ივნისი - შაბათი

08:00-10:50 მშვილდოსნობა. მამაკაცი 1/32 

08:00-09:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. საფრანგეთი - თურქეთი

09:00-09:45 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი

10:00-10:45 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი

10:25-11:30 ტყვიის სროლა. მამაკაცი 50 მ. ფინალი 

10:50-12:00 წყალბურთი. ქალი. მე- 9; მე-10 ადგილი 

10:50-14:45 ველორბოლა . ქალი. საგზატკეცილო  ფინალები

12:00-12:45 პლიაჟის ფრენბურთი. ქალი. 1/2

12:00-13:30 წყალბურთი. ქალი. მე- 7, მე-8 ადგ.

12:00- 13:15 ტყვიით სროლა. ქალი. 25 მ. პისტოლეტი. ფინალი 

13:15- 14:25 კრივი 1/16  

13:20-15:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. სერბეთი - ფინეთი

14:00- 15:10 წყალბურთი. ქალი. მე- 5, მე-6 ადგილი 

14:00 – 16:00 სასტენდო სროლა. ქალი. ½

15:00 19:00 სპორტული ტანვარჯიში. ქალი- მამაკაცი. ფინალები 

15;00 16:30 - ფრენბურთი. მამაკაცი. სლოვაკეთი- ბელორუსი 

15:20-17:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. რუსეთი-ბულგარეთი 

16:00-16:50 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი. ¼

16:50-18:00 წყალბურთი. ქალი. ბრინჯაოს მედალი 

16:50- 17:50 წყალში ხტომა. მამაკაცი 3მ 

17:00- 21:00 კრივი. მამაკაცი . 52.60.64.91

18:00-19:00 წყალში ხტომა. ქალი. 3მ. ფინალი

18:20- 20:00 წყალბურთი.  ქალი. ფინალი 

19:35- 20:40 წყალში ხტომა. მამაკაცი. 3მ. ფინალი

19:30 – 20:40  წყალში ხტომა. მამაკაცი. 3მ. ფინალი 

19:55- 20:45 პლიაჟის ფრენბურთი. ქალი. ბრინჯაო 

20:00-23:30 მშვილდოსნობა. მამაკაცი 1/32 

21:00-22:15 პლიაჟის ფრენბურთი. ქალი.  ფინალი  

21:05-22:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. გერმანია - იტალია 

21:15- 22:45 კრივი 1/16 . ქალი 


21 ივნისი - კვირა

08:00-08:50 მშვილდოსნობა. ქალი 1/16

08:00 – 09:30 ფრენბურთი. ქალი. ბელორუსია - პოლონეთი 

09:00- 15:00 ველო- საგზატკეცილო . ქალი .ფინალი

09:00-09:45 პლიაჟის ფრენბურთი.  მამაკაცი. ½

09:00-11:15 ბატუტი. ფინალი

09:30-11:10 წყალში ხტომა. ქალი 3მ.  

10:00-10:50 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი. ½ 

10:50- 14:30 ფრენბურთი. ქალი .ნიდერლანდები- ბულგარეთი 

11:25- 13:45 წყალში ხტომა კოშკი. მამაკაცი 

11:25-12:40 ტყვიის სროლა. მამაკაცი. 50 მ. ფინალი

12:40 – 13:25 კრივი 1/16 

13:00-16:40 მშვილდოსნობა. ქალი. ფინალური ეტაპი

13:25-15:10 სასტენდო სროლა. მამაკაცი. ფინალი

13:45 – 18:20 მხატვრული ტანვარჯიში

15:00 20:20 მძელეოსნობა წინასწარი

15:10-15:55 კრივი 1/16 

16:00-17:15  ტყვიის სროლა 25მ.  მამაკაცი. ფინალი

17:15 – 18:00 კრივი 1/16 

16:50-18:00 წყალბურთი. მამაკაცი. ბრინჯაო

18:05 – 18:50 კრივი 1/16 

18:00- 19:00 წყალში ხტომა. ქალი. 3 მ. ფინალი

18:20-20:00 წყალბურთი ოქრო. მამაკაცი. ფინალი 

18:50- 19:45 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი. ბრინჯაო

19:20-20:25 წყალში ხტომა. მამაკაცი. კოშკი ფინალი

20:00-21:15 პლიაჟის ფრენბურთი. მამაკაცი. ფინალი 

20:00-21:30 ფრენბურთი. ქალი. თურქეთი - აზერბაიჯანი 

21:00-22:30 ფრენბურთი. ქალი. რუსეთი - სერბეთი 


22 ივნისი - ორშაბათი

08:00-14:00 ბადმინტონი ერთეული. წყვილები

08:00-11:30 მშვილდოსნობა. მამაკაცი 1/16

08:00-09:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. პოლონეთი - ფინეთი

09:00- 11:00 სასტენდო სროლა შერეული,  გუნდური

09:50-11:35 ფრენბურთი. მამაკაცი. ბელგია - გერმანია

11:25-15:35 კრივი. მამაკაცი 49.56.69.75 ; ქალ. 51.50.75

11:35- 13:00 სამბო კვალიფიკაცია.  ¼ , ½ 

12:25-15:15 სასტენდო სროლა გუნდური. ფინალები

13:00-17:00 მშვილდოსნობა. ქალი. ფინალები

14:00-15:00 - სამბო 

15:00-18:00 ბადმინტონი ერთეული წყვილები

15:35-20:45 მძლეოსნობა. ფინალები

15:40-18:30 სასტენდო სროლა. ფინალები. შერეული, გუნდური

17:00-21:00 კრივი. მამაკაცი 49.56.69.75;  ქალ.  51.50.75

18:00-21:00 სამბო. მამაკაცი 74.100.57.90;  ქალ. 52.60.64.68 . ფინალი

18:00- 21:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. თურქეთი - აზერბაიჯანი

20:45- 23:45 ბადმინტონი ერთეული. წყვილები 

20:50-22:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. იტალია - რუსეთი 


23 ივნისი - სამშაბათი

08:00-14:00 ბადმინტონი. ერთეული, წყვილი

08:00-15:45 ფარიკაობა.  ქალი დაშნა; მამაკაცი  ხმალი 

08:25-11:45 ცურვა წინასწარი

11:25-14:30 კრივი. მამაკაცი 52.64.91.+91;  ქალ. 54.64 ¼

11:50-13:30 ფრენბურთი. ქალი. ¼

13:50- 15:30 ფრენბურთი. ქალი.  ¼

14:20-17:00 კალათბურთი 3/3  ქალი- მამაკაცი

15:00-17:00 ბადმინტონი. ერთეული, წყვილი

15:45- 17:10 ფრენბურთი.  მამაკაცი.  ჯგუფური 

16:25-19:30  ცურვა. ½ და ფინალები

17:00-20:00 კრივი. მამაკაცი 52.64.91.+91;  ქალ 54.64.  ¼

17:10-19:30 ფარიკაობა. ქალი - დაშნა; მამაკაცი - ხმალი. ფინალები

18:20-21:00 კალათბურთი 3/3 ქალი - მამაკაცი 

19:50-21:30 ფრენბურთი.  ქალი.  ¼  


24 ივნისი - ოთხშაბათი 

08:00-13:00 ბადმინტონი. ერთეული, წყვილი

08:00-16:00 ფარიკაობა. მამაკაცი- ქალი . წინასწარი

08:25-11:00 ცურვა წინასწარი

11:25-14:30 კრივი. მამაკაცი 49.56.60.81;  ქალ. 51.75 

11:50-13:30 ფრენბურთი. მამაკაცი.  ¼

13:10- 14:20 კალათბურთი 3/3  ქალი - მამაკაცი

13:50-15:35 ფრენბურთი.  მამაკაცი. ¼

14:25-17:00 კალათბურთი 3/3  ქალი - მამაკაცი 

14:50-16:10 პლიაჟის ფეხბურთი. ესპანეთი - იტალია

16:10- 16:55 ბადმინტონი 

16:20- 17:35 პლიაჟის ფეხბურთი. პორტუგალია- შვეიცარია

16:25-19:30 ცურვა.  ½ და ფინალები

17:00-20:30 კრივი. მამაკაცი 60.69.75; ქალ. 60 ¼

17:25- 20:25 ფარიკაობა. მამაკაცი-ქალი.  ½ და ფინალი

17:50- 19:00 პლიაჟის ფეხბურთი. უნგრეთი - რუსეთი

19:20- 20:35 პლიჟის ფეხბურთი. უკრაინა - აზრებაიჯანი

19:50-21:35 ფრენბურთი. მამაკაცი. ¼ 


25 ივნისი - ხუთშაბათი 

08:00-15:45 ფარიკაობა. მამაკაცი-ქალი, ხმალი

08:25-10:50 ცურვა 

09:00-15:00 ბადმინტონი. ერთეულები, წყვილები

11:00-15:30 ძიუდო. მამაკაცი 60.66;  ქალ. 48.52.57. წინასწარი და ½

11:25-14:00 კრივი. მამაკაცი 52.64.+91;  ქალი 54.64 ½

14:05- 14:50 კალათბურთი 3/3  ქალი - მამაკაცი 1/16 

14:50-16:00 პლიაჟის ფეხბურთი. ესპანეთი- უნგრეთი

15:00-17:00 კალათბურთი 3/3 მამაკაცი და ქალი 1/16 

15:50-17:30 ფრენბურთი.  ქალი. ½

16:25-19:50  ცურვა. ½ და ფინალები

17:00-19:30 კრივი. მამაკაცი 49.56.81;  ქალი 51.75  და ფინალები

17:10- 19:30 ფარიკაობა. ქალი-მამაკაცი. ფინალი 

18:00-20:30 ძიუდო. მამაკაცი 60.66; ქალი 48.52.57 და ფინალები

19:30- 20:40 პლიაჟის ფეხბურთი. აზერბაიჯანი- შვეიცარია 


26 ივნისი - პარასკევი

08:00-13:00 ფარიკაობა. მამაკაცი-ქალი. ¼ და ½

08:25-10:45 ცურვა წინასწარი

09:00-14:25 ბადმინტონი. ერთეული წყვილები. ¼

11:00-15:30 ძიუდო. მამაკაცი 73.81.+90;  ქალი 63.70. 57. ½

11:25-14:00 კრივი. მამაკაცი 60.69.75.91;  ქალი 60. ½

13:25-17:00 ველო BMX

14:25-20:45 ფარიკაობა მედლები

14:50-16:00 პლიაჟის ფეხბურთი. იტალია -უნგრეთი

15:35-16:15 კალათბურთი 3/3  ქალი - მამაკაცი 

16:00-17:30 ფრენბურთი. მამაკაცი. ½

16:25-19:30 ცურვა. ½ და ფინალები

17:00-19:30 კრივი. მამაკაცი 52.64.+91; ქალი 54.64. ფინალები 

18:00-20:35 ძიუდო. მამაკაცი 73.81.+90 ; ქალი 63.70.57  და ფინალები 

19:30-20:45 პლიაჟის ფეხბურთი. შვეიცარია - უკრაინა 

19:30- 23:00 კალათბურთი 3/3  ქალი - მამაკაცი .½ და მედლები 


27 ივნისი - შაბათი

08:00-13:00 ფარიკაობა. ქალი - მამაკაცი. ¼ და ½

08:25-12:00 ცურვა წინასწარი 

09:00-14:45 ბადმინტონი. ½

10:30 – 10:50 ცურვა. ფინალი 

11:00-15:30 ძიუდო. მამაკაცი 90.100.+100; ქალი 78.+78 . ½

13:25-16:00 ველო BMX

14:25-17:10 ფარიკაობა. მამაკაცი და ქალი. ბრინჯაო

14:50-16:30 ფრენბურთი. ქალი. ბრინჯაო

15:35 16:20 პლიაჟის ფეხბურთი. ფლეიოფი 

16:20-17:20 პლიაჟის ფეხბურთი. ფლეიოფი

16:25-19:30  ცურვა. ფინალები

17:00-19:30 კრივი. მამაკაცი 60.69.75.91;  ქალი 60. ფინალი

17:20-19:30 ფრენბურთი. ქალი. ფინალი

18:00-20:30 ძიუდო მამაკაცი 90.100.+100;  ქალი 78.+78 და ფინალები 


28 ივნისი - კვირა

08:25-12:30 ძიუდო. მამაკაცი-ქალი გუნდური. ½

09:20-11:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. ბრინჯაო

10:20-11:35 პლიაჟის ფეხბურთი  მე-7, მე-8 ადგილები

11:00-14:00 ბადმინტონი. ერთეული  წყვილები. ფინალები

11:50-14:00 ფრენბურთი. მამაკაცი. ფინალი

11:50-13:00 პლიაჟის ფეხბურთი. მე-5, მე-6 ადგილები

13:20-14:35 პლიაჟის ფეხბურთი. ბრინჯაო

13:25-16:00 ძიუდო. გუნდური . ფინალი

14:00- 16:00 ველო BMX მედლები 

14:50-16:30 პლიაჟის ფეხბურთი. ფინალი 

6439

უახლესი